Gasconcept Kurpinscy s.c.

Składowa 13,
09-100 Płońsk

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Gasconcept to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości urządzeń do gazu płynnego, LNG, CNG, a także gazu ziemnego. Gasconcept Krupińscy S.C. jest autoryzowanym dystrybutorem marki PERGORARO GAS TECHNOLODIES, znanej marki produkującej urządzenia, które są instalowane na całym świecie. Stanowi to gwarancję, że produkty oferowane przez Gasconcept, są najwyższej jakości i solidnie wykonane. Firma szczyci się wieloma inwestycjami zrealizowanymi z wykorzystaniem urządzeń dostarczonych przez Gasconcept. Firma ta ma w swojej ofercie urządzenia takie jak: zestawy przyłączeniowe do instalacji przydomowych, parowniki LPG wodne i elektryczne, parownice atmosferyczne do gazu LNG, filtry do LPG,akcesoria gazowe, a także wiele innych tego typu urządzeń. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Dodatkowo Gasconcept oferuje kompleksową pomoc techniczną, po to aby zakupiony sprzęt spełniał wszystkie oczekiwania klientów firmy. Urządzenia sprzedawane przez tę firmę posiadają certyfikaty ATEX i PED. Gasconcept wyróżnia się solidnością , wysokiej jakości sprzętem i szybką dostawą. Firma ta oferuje zestawy przyłączeniowe do gazu płynnego, które są wyposażone we wszystkie potrzebne elementy do ich zamontowania i uruchomienia instalacji. Siedziba firmy Gasconcept mieści się w Płońsku. Wysoka jakość oferowanych urządzeń przedkłada się na ich trwałość i wytrzymałość dzięki czemu można je użytkować przez wiele lat.

Gasconcept Kurpinscy s.c. (5)

Rupert

2019-06-25 12:59:59

Adres IP:

*.*.*.5

Bardzo polecam ELEKTROZAWÓR NADI EEXD PN 40. Dobr aobsluga klienta, szybko sprawnie i tano

ocena

5
zadowolonyjohny

2019-06-16 21:58:59

Adres IP:

*.*.*.5

kupile zbiornik 1000l swietna cena w stos do jakosci, obsluga OK

ocena

5
Klient

2019-06-12 23:59:58

Adres IP:

*.*.*.3

obsluga na medal, pozdrawiam Pana Marka z Gasconcept

ocena

5
Karol

2019-06-04 13:21:59

Adres IP:

*.*.*.3

Moja przygoda z Gasconcept zaczęła się rok temu gdy zakupiłem używane auto z instalacją LPG założoną właśnie w tym miejscu.
Instalacja jaką posiadam to BRC na reduktorze Genius MAX i centrali sterującej SQ32, auto to Saab 93 z silnikiem 2.0T, 210KM. W momencie nabycia przeze mnie auta instalacja LGP wciąż była na gwarancji ale auto jezdzilo na niej tylko poprawnie tj. posiadalo bolączki z którymi nie mogłem się uporać: nierówna praca na jałowych obrotach i szarpanie autem przy odpuszczaniu gazu podczas jazdy w korku na 2/3 biegu (tylko na gazie).
Odwiedzilem Gasconcept parę razy w celu uporania sie z tymi problemami: na początku problem rozwiązywany był przez regulację instalacji, ale przy kolejnej reklamacji regulacja juz nie wystarczyla.
Problem w koncu udalo sie rozwiązać, ale wymagana była interwencja głównego specjalisty (problem leżał po stronie oprogramowania).
Od strony technicznej daje 4 gwiazdki (nie 5 bo jednak dość długo zajęło uporanie się z problemem).
Natomiast od strony obslugi klienta daję 5: do konca zainteresowane było rozwiązaniem problemu i satysfakcją klienta z rozwiązania problemu bez poniesienia przeze mnie niepotrzebnych kosztów.
Finalnie daję 5 "na szynach", czyli 5 :)

ocena

5
Janek

2019-05-31 20:00:58

Adres IP:

*.*.*.2

Gasconcept Kurpinscy s.c. - m super.
Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Obsługa klienta od rozmowy telefonicznej w celu podpytania co i jak , umówienia terminu i sam montaż instalacji na 5+. Dodam że może nie są może najtansi ale bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. Na wszystkie pytania nawet te "głupie i oczywiste" otrzymałem odpowiedź. Auto rano wstawione i wieczorem odebrane tego samego dnia. Sama instalacja gazowa dobrze zestrojona i nie sprawia mi żadnego problemu. Moje następne auto też tutaj trafi. Gorąco polecam jeszcze raz.

ocena

5

Inne firmy

Fizjoterapia Rzeszów

Hetmańska 24
35-045 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
StolArts

Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Odszkodowania za obrażenia w UK


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Blaszak-Wieczorek Beata - Studio kosmetyczne lub współpraca z nią? A może interesujesz...

Blaszak-Wieczorek Beata - Studio kosmetyczne - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Triada S.A. lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w tej firmie?...

Triada S.A. - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Dorofurex Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Hurtownia Import-Eksport lub współpraca z...

Dorofurex Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Hurtownia Import-Eksport - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Dentysta Rzeszów - Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Akcesoria meble.pl - hamulce do mebli

Generała Mariana Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
TDF - Ubezpieczenia AC i OC

Langiewicza 23
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Interaktywna technologia komunikacyjna

Interaktywna technologia komunikacyjna

Jakie obowiązki ma księgowa?

Jakie obowiązki ma księgowa?

Księgowość w firmie

Księgowość w firmie