Producent drewna klejonego Richd.Anders Polska

Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 7 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Richd. Anders powstała w 1994 roku i stanowi kontynuację 135-letniej tradycji drzewiarskiej, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie w środowisku rodzinnym. Działalność w branży zapoczątkował Richard Anders, który w 1882 roku uruchomił swój pierwszy tartak w miejscowości Ruciane na Pojezierzu Mazurskim — dawniej Prusy Wschodnie.

 

Ówczesny zakład wyposażył w taki pionowe napędzane maszyną parową, zaopatrując go w surowiec drzewny spławiany wprost do tartaku systemów kanałów i jezior mazurskich. Obecny zakład produkcyjny znajduje się w Kańczudze w województwie podkarpackim i jego pracownicy specjalizują się w produkcji półfabrykatów, jak klejonka sosnowa, warstwowo na potrzeby przemysłu stolarki otworowej oraz przemysłu meblarskiego. Ponadto marka świadczy usługi w zakresie parzenia i suszenia drewna, jak również jego obróbki mechanicznej.

Zobacz powiązane katalogi dla  Richd. Anders - producent drewna klejonego i kantówki okiennej:
 


Producent drewna klejonego Richd. Anders posiada specjalistyczną wiedzą o drewnie oraz sposobach jego obróbki, jak również o doświadczeniu biznesowym. Wszystkie surowce wykorzystywane przez Richd. Anders, pozyskiwane są z lasów certyfikowanych oraz innych odpowiedzialnych źródeł. Firma jest posiadaczem certyfikatu FSC® (Forest Stewardship Council®) o numerze licencji FSC® C112419. Marka oferuje profesjonalną obsługę, wysoką jakości oraz innowacyjność proponowanych rozwiązań, a to wszystko dzięki międzynarodowej sieci agentów wspomagających działalność.

 

Mocną stroną firmy Richd. Anders Polska jest niezwykle duże doświadczenie w produkcji nietypowych wymiarów kantówki, ponieważ zagraniczni koherencji zamawiają ten produkt w skrajnie zróżnicowanej budowie, która jest zależna od swojego przeznaczenia. W ofercie firmy dostępne są również kantówki drzwiowe obłogowane, w których wykorzystuje się klejenie blokowe w środkowej, niewidocznej części zwiększając odporność kantówki na odkształcenia. Richd. Anders zarówno w produkcji krajowej, jak i zagranicznej stawia na ważną dla klienta jakość, dzięki czemu stale pozyskuje długoterminowe kontrakty.

Richd. Anders Polska to firma, której działalnością jest wytwórstwo wysokiej jakości kantówek, listew i paneli klejonych. Dodatkowo, przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą elementów klejonych o różnej budowie na indywidualne zamówienie, a także dostarcza tworzywo niezbędne do produkcji mebli i akcesoriów meblowych. Dzięki zaangażowaniu w wiele projektówm, firma mogła zautomatyzować i unowocześnić zakład produkcji. Do dyspozycji fachowców pozostają doskonale wyposażone hale i magazyny o całkowitej powierzchni   około 4,8 tysiąca metrów kwadratowych. Infrastrukturę technologiczną stanowią także bezobsługowe kotły grzewcze, parzelnia drewna i komory suszalnicze.

Produkcja bazuje na urządzenia do obróbki drewna najwyższej klasy. W związku z czym osiągalne jest produkowanie surowców spełniających normy europejskie.   Producent kantówki okiennej Richd. Anders Polska   dysponuje certyfikatami, m.in potwierdzającym jakość swoich wyrobów, a także FSC gwarantującym, że w procesie wytwórstwa wykorzystano tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową, co jest zgodne z wytycznymi odnoszącymi się do przepisów dotyczących ochrony przyrody.

Strony WWW dla  Producent drewna klejonego i kantówki okiennej Richd. Anders:


Firma Richd. Anders zlokalizowana na Podkarpaciu w miejscowości Kańczuga to nowoczesne przedsiębiorstwo, które wyróżnia się na tle konkurencji dzięki pasji do obróbki drewna i wieloletnim tradycjom.   Richd. Anders Polska   produkuje najlepszej próby kantówki w kszałcie litery L i T, kantówki okienne, kantówki drzwiowe oraz płyty klejone i listwy, świadczy również usługi w zakresie obróbki, suszenia i palenia drewna.

Producent drewna klejonego Richd.Anders Polska (7)

Damian Wojtas

2023-11-06 14:29:18

Adres IP:

*.*.*.138

Firma Richd. Anders ma imponującą infrastrukturę produkcyjną, co pozwala na zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

ocena

5
Tomasz Nowicki

2023-09-05 16:31:23

Adres IP:

*.*.*.38

Jako producent kantówki okiennej Richd. Anders zyskał nasze zaufanie dzięki niezawodności i doskonałej jakości swoich produktów.

ocena

5
Gabriel

2020-03-03 07:03:24

Adres IP:

*.*.*.101

Towar najwyższej selekcji. Jako zakład stolarski zajmujący się głównie produkcją drzwi na zamówienie, zaopatruję się tylko i wyłącznie w Richd. Anders.

ocena

5
Józef

2020-02-27 07:29:46

Adres IP:

*.*.*.27

Kompletny asortyment na potrzeby branży stolarki otworowej. Najlepsza jakość.

ocena

5
Michał

2020-01-16 15:06:08

Adres IP:

*.*.*.85

Korzystam z usług Richd. Anders Polska ze względu na możliwość kupna certyfikowanego drewna.

ocena

5
Piotr

2019-11-04 08:30:56

Adres IP:

*.*.*.60

Pierwszorzędna jakość oferowanych produktów.

ocena

5
Marcin

2018-08-29 11:26:33

Adres IP:

*.*.*.93

Ceny i obsługa ok.

ocena

5

Inne firmy

Ośrodek Terapii COGITO - diagnoza psychologiczna Rzeszów

Warszawska 82
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maxton Design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Klasyczne meble Rad-Pol

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie KFC American Restaurants Sp. z o.o. lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

KFC American Restaurants Sp. z o.o. - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Lombard S.C. lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w tej...

Lombard S.C. - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Ag-Pro Adam Gawinek lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w tej...

Ag-Pro Adam Gawinek - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Prawna WHITEBERG Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Normy i regulacje dotyczące worków BIG-BAG

Normy i regulacje dotyczące worków BIG-BAG

Big-bagi - wszechstronne opakowania kontenerowe

Big-bagi - wszechstronne opakowania kontenerowe

Bezpieczeństwo przy używaniu worków BIG-BAG

Bezpieczeństwo przy używaniu worków BIG-BAG