Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa

Arkuszowa 73,
01-934 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 8 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to klinika, która powstała w Warszawie, aby udzielić chorym z przypuszczeniem choroby nowotworowej lub rozpoznaniem nowotworem kompleksową opiekę. W placówce pracuje zespół wyszkolonych i doświadczonych lekarzy wraz z obsługą medycznym, których fundamentalną misją jest dbałość o komfort oraz spokój pacjenta, dla którego opinia onkologiczna może być niepokojącym zdarzeniem, w którym konieczne jest wsparcie i odrobinę ludzkiej empatii. W Onkomedica profesjonalna kadra specjalistów stawiają na zaufanie, dzięki czemu szybko mogą wydać ocenę i zacząć leczenie. Badania profilaktyczne są niebywale istotne, albowiem jeżeli nowotwór zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego efektywne wyleczenie.

Zobacz pozostałe internetowe wizytówki Centrum Onkologii Warszawa:

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów - konsultacje dermatologiczne
Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica
Onkomedica Warszawa


Kadra specjalistów zatrudniona w Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica zapewniają chorym z podejrzeniem choroby onkologicznej opiekę na najwyższym poziomie, którą każdy z pacjentów otrzyma w każdym momencie. W Onkomedica występjue sposobność wykonania diagnostyki podejrzanych zmian oraz ich leczenia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Onkomedica świadczy także badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

Jak powstaje rak i dlaczego?
Czerniak, czy można się przed nim uchronić?
Co jeść, a czego nie w diecie antyrakowej?
Jakie są czynniki ryzyka wystąpienia choroby nowotworowej?
Czy koronawirus jest groźny dla pacjentów onkologicznych?
Jak powinien odżywiać się pacjent onkologiczny?
Do jakiego lekarza udać się w celu leczenia nowotworu?


W Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, pracujących w najlepszych centrach onkologicznych w województwie mazowieckim i jego pobliżu. Lekarze oferują również sposobność rozpoznania oraz terapii w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół specjalistów w klinice został wykreowany ze szczególną starannością, tak aby, każdy z pacjentów otrzymał tutaj wszechstronną wsparcie w sytuacji rozpoznania choroby onkologicznej. Pacjenci w klinice mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w różnych sferach onkologii. Lekarze specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa.

 

W Centrum Onkologii Onkomedica pracują wykwalifikowani specjaliści: lekarz onkolog, dietetyk onkologiczny, chirurg onkologiczny, radiolog, urolog, hematolog, dermatolog oraz ginekolog. Profesjonaliści o dużej empatii i kulturze osobistej gwarantują najwyższą jakość oferowanych usług, co zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa w tym stresującym dla nich czasie. Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów to miejsce, które ma zapewnić pacjentom kompleksową opiekę dorosłym pacjentom zmagającym się z chorobą nowotworową lub pacjentom wymagającym diagnostyki pod kątem choroby nowotworowej.

Doświadczeni specjaliści pracujący w Centrum Onkologii Warszawa umożliwią znalezienie pomocy pacjentom na każdym etapie — zaczynając od diagnostyki i leczenia, aż po profilaktykę, wsparcie dietetyczne oraz wsparcie psychologiczne. Klinika jest w stanie zapewnić pacjentowi kompleksową opiekę, która jest uzależniona przede wszystkim od dostępnych możliwości terapeutycznych i indywidualnych potrzeb. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom holistyczne podejście do skomplikowanego procesu, jakim jest diagnostyka oraz leczenie choroby nowotworowej.

W Onkomedica możliwe jest umówienie się na wizytę do specjalistów, którzy pracują w najlepszych ośrodkach onkologicznych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego i pobliskich okolic. Specjaliści nie tylko oferują diagnostykę i leczenie w klinice onkologii Onkomedica, ale również w placówkach, w których pracują na co dzień. Placówka oferuje różnorodne usługi, które są związane przede wszystkim z diagnostyką i terapią osób chorych onkologicznie. Dzięki kompleksowemu działaniu możliwe jest jak najszybsze postawienie trafnej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia.

W klinice onkologii można liczyć na konsultacje psychologa onkologicznego, ponieważ cała sytuacja jest źródłem ogromnego stresu nie tylko dla pacjenta, ale również dla osób z najbliższego otoczenia chorego. W takiej sytuacji niezwykle ważne jest odpowiednie wsparcie psychologiczne, które umożliwi poprawę funkcjonowanie emocjonalnego oraz przygotuje pacjenta na dalsze działania związane z leczeniem onkologicznym.

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa (8)

Filipek Ola

2022-12-13 15:40:50

Adres IP:

*.*.*.37

Polecam dr Grzegorz Szewczyk z Onkomedica Warszawa. To bardzo dobry i doświadczony specjalista, efekty leczenia znakomite, do tego bardzo miła obsługa. Onkomedica Warszawa oferuje leczenie na bardzo wysokim poziomie, polecam to miejsce.

ocena

5
Cezary

2022-04-09 13:49:53

Adres IP:

*.*.*.234

Wysoka jakość świadczonych usług, czuć profesjonalizm.

ocena

5
Marcelina

2022-04-07 13:51:25

Adres IP:

*.*.*.807

Lekarze mają świetne podejście do pacjenta. Polecam placówkę.

ocena

5
Maria Kusa

2022-03-29 11:52:09

Adres IP:

*.*.*.116

Ogólnie mam bardzo dobre wrażenie po pierwszej wizycie, czuje że trafiłam pod odpowiednią opiekę.

ocena

5
Kamila

2022-02-02 16:22:43

Adres IP:

*.*.*.44

Polecam dr Morawskiego. To znakomity specjalista w swojej dziedzinie.

ocena

5
Janina

2022-02-02 10:27:44

Adres IP:

*.*.*.55

Lekarz Paweł Morawski jest świetnym onkologiem. Dzięki niemu zostałam wyleczona.

ocena

5
Dorota

2022-02-01 19:50:42

Adres IP:

*.*.*.32

Polecam. Świetny specjalista w dziedzinie onkologii!

ocena

5
Katarzyna

2022-01-05 19:46:10

Adres IP:

*.*.*.72

Bardzo dobry lekarz Morawski pracujący w tej klinice. Mogę polecić, zna się na swojej dziedzinie.

ocena

5

Inne firmy

Technetium sp. z o.o.

Dunikowskiego 1A
35-602 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
ML System Panele fotowoltaiczne

Zaczernie 190
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Spaleniak Anna Kwiaciarnia lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Spaleniak Anna Kwiaciarnia - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Gremika Biuro Podrózy lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w...

Gremika Biuro Podrózy - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Tutak Urszula Firma Handlowo-Uslugowa lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

Tutak Urszula Firma Handlowo-Uslugowa - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Nowoczesne meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Katowice

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd innowacyjnych funkcji w nowoczesnych automatycznych owijarkach

Przegląd innowacyjnych funkcji w nowoczesnych automatycznych owijarkach

Najnowsze trendy w technologii automatycznych owijarek

Najnowsze trendy w technologii automatycznych owijarek

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?