StolArts

Aleja Armii Krajowej 4A,
35-307 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Stolarts to firma z Przeworska koło Rzeszowa specjalizująca się w produkcji schodów drewnianych. Firma wykonuje schody drewniane gięte, schody samonośne, ale także schody z elementami stali nierdzewnej oraz schody na konstrukcji betonowej. Stolarts zajmuje się też wykonywaniem balustrad wewnętrznych oraz zewnętrznych z drewna lub ze stali nierdzewnej. Dodatkowo w ofercie firmy są także niestandardowe zadaszenia i altany ogrodowe. Stolarts specjalizuje się w hurtowej produkcji parapetów drewnianych i elementów schodowych, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego. Jednym z profili działalności firmy jest stolarka artystyczna w ramach, której wykonywane są unikatowe projekty przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie oferowane przez firmę produkty charakteryzują się wysoką jakością i są dostępne w przystępnej cenie, dzięki temu cieszą się one dużym zainteresowaniem zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Firma działa na terenie całego kraju. Cały asortyment oferowany przez tę firmę powstaje przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń i solidnych materiałów. Do produkcji używane są zróżnicowane surowce wytwórcze. Stolarts wykonuje także stylowe motywy dekoracyjne. Grono klientów tej firmy stale się powiększa dzięki profesjonalnemu podejściu Stolarts do swojej działalności. Atrakcyjne stawki cenowe, najwyższa jakość produktów oraz unikatowy design sprawiają ze firma cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i w Europie Zachodniej.

Stolarka artystyczna Stolarts to zakład, specjalizująca się w produkcji schodów drewnianych i balustrad. W ofercie firmy Stolarts znajduje się każdy rodzaj schodów, tj. schody samonośne, schody dywanowe, schody na konstrukcji metalowej, czy też schody drewniane w stylu angielskim. Produkowane przez nas schody wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i formą. Dostępne są w umiarkowanej cenie, przez co grupa naszych kontrahentów w Polsce oraz krajach Europy zachodniej ciągle się poszerza. Oferowany przez nas asortyment obejmuje, też najróżniejszego typu balustrady, a także altany oraz stolarkę artystyczną.

Sprawdź również inne katalogi  związane z Stolarts schody drewniane Rzeszów:


Producent schodów, balustrad i altan Stolarts Rzeszów zajmuje się wytwarzaniem doskonałej klasy schodów drewnianych, kładąc duży nacisk na zapewnianiu wszystkim Klientom komfortu użytkowania. W swojej pracy zapewniamy odpowiednie materiały wytwórcze oraz niezawodne maszyny, przez co oferowany przez nas asortyment jest bardzo solidny i precyzyjnie wykonany. Wykorzystywane przez nas najnowsze technologie powodują, że specjalizujemy się również w produkcji hurtowej parapetów drewnianych, oraz elementów schodowych. Produkty Stolarts charakteryzują się dużym zainteresowaniem klientów krajowych, jak i europejskich. Poza tym zajmujemy się również produkcją nietypowych zadaszeń i altan ogrodowych. www.stolarts.pl

Inne miejsca w intenecie z informacjami związane z Balustrady drewniane Stolarts Rzeszów:


Oferowana przez nas stolarka artystyczna cechuje się spośród konkurencji dokładnością wykonania i jakością realizacji powierzanych zleceń. Zapewniamy oryginalne rozwiązania opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia i kompetentnego zespołu specjalistów. Producent schodów, balustrad i altan Stolarts do wyboru Klientów oferuje wszelkiego rodzaju balustrady przeznaczenia do wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Nasza firma opiera się wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz szlachetnym drewnie. W swoich realizacjach uwzględniamy indywidualne upodobania naszych zleceniodawców i kontrahentów.

StolArts (6)

Małecka

2023-07-10 08:28:18

Adres IP:

*.*.*.42

Firma StolArts wykazała się profesjonalizmem i zaangażowaniem w tworzeniu zadaszenia altany dla naszego ośrodka rekreacyjnego. Polecamy usługi.

ocena

5
Krzysiu i Jola

2020-07-28 15:09:10

Adres IP:

*.*.*.81

Fachowcy jakich mało, altana wykonana dla nas z dnia na dzień urosła w oczach i cieszy użytecznością drugi sezon. Polecamy!

ocena

5
Basia

2020-07-25 09:13:17

Adres IP:

*.*.*.66

My skorzystaliśmy z usługi wykonania autorskiego projektu poręczy drewnianych przez firmę dla nas i jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu.

ocena

5
Marta

2020-07-10 21:07:35

Adres IP:

*.*.*.103

Polecam. Schody zrobione dla nas są przepiękne!

ocena

5
Patryk

2020-06-19 11:09:59

Adres IP:

*.*.*.25

Solidny wykonawca, od początku wzbudzili moje zaufanie - bardzo dokładnie wykonali pomiary i szczegółowo o wszystko wypytali przed sama realizacją. Całość prac zakończona zgodnie z projektem.

ocena

5
Dominika

2020-06-02 19:58:32

Adres IP:

*.*.*.71

Wykonanie i montaż balustrad zleciliśmy po oglądnięciu realizacji firmy u znajomych no i u nas również nie ma czego się powstydzić. Wszystkie prace zostały starannie wykonane, istniejące schody panowie dobrze zabezpieczyli a po wykonanej pracy wszystko dokładnie wysprzątali. Profesjonalna ekipa.

ocena

5

Inne firmy

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

Lwowska 132
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
ML System Panele fotowoltaiczne

Zaczernie 190
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Dziecięca Kraina Fantazji Przedszkole

Lenartowicza 11
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

3.3/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Disco-Or Firma Rozrywkowo-Handlowa Sklep Janusz Orminski lub współpraca z nią? A może...

Disco-Or Firma Rozrywkowo-Handlowa Sklep Janusz Orminski - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Pro Valiance Poland Sp. z o.o. Salon Fryzjerski lub współpraca z nią? A może...

Pro Valiance Poland Sp. z o.o. Salon Fryzjerski - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Fly.pl Sp. Z o.o. lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w tej...

Fly.pl Sp. Z o.o. - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Prawna WHITEBERG Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Normy i regulacje dotyczące worków BIG-BAG

Normy i regulacje dotyczące worków BIG-BAG

Big-bagi - wszechstronne opakowania kontenerowe

Big-bagi - wszechstronne opakowania kontenerowe

Bezpieczeństwo przy używaniu worków BIG-BAG

Bezpieczeństwo przy używaniu worków BIG-BAG