Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dostawca usług internetowych Data Com kieruje swoje usługi z zakresu dostawy Internetu w Rzeszowie skutecznie od prawie 17 lat. Nabyta przez lata pracy wiedza oraz doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług dotyczących dostawy Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu światłowodu w Rzeszowie i okolicach, dzięki czemu każdy klient dostaje możliwość użytkowania szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Internet radiowy, czyli tzw. "radiówka" dostępna jest bez potrzeby użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję. Data-Com jest dostawcą Internetu Rzeszów, który oferuje dodatkowo serwisowe uslugi internetowe. Pomoc techniczna zajmuje się zarówno naprawą usterek, jak i przeprowadzaniem przeglądów i uaktualnień.

Strony WWW dla  Profesjonalny dostawca Internetu DATA-COM Internet:


Operator internetowy Data Com Rzeszów udostępnia swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie i miejscowościach obsługiwanych przez firmę. Data-Com zajmuje się bowiem nie tylko w dostawie internetu oraz radiowego, zajmuje się także wsparciem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i naprawianiem usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo klienci DATA-COM mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, użytkowanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM ma do zaoferowania przedsiębiorstwom, mieszkaniom oraz domom korzystne pakiety. Odróżniają się pomiędzy sobą wzajemnie wartością miesięcznie uiszczanej należności oraz wielkością megabitów wysyłania i megabitów pobierani. Internet światłowodowy w województwie podkarpackim od operatora DATA-COM jest dostępny w czterech możliwościach do wyboru, w związku z tym każdy klient odnajdzie dogodną dla skonkretyzowanych swoich potrzeb albo swojej firmy możliwość. Kwota najtańszego pakietu w dniu dzisiejszym wynosi tylko około 30 zł/mc, najbogatszy (w dzisiejszej kwocie 150 złotych miesięcznie) to odpowiednie wyjście dla właścicieli zlokalizowanych na Podkarpaciu firm czy też klientów posiadających duże zapotrzebowanie i niezgadzających się na kompromisy. Potocznie nazywana "radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic też istnieje w paru wersjach, których cena waha się pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych płaconych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach.

Artykuły zewnętrzne dla innych serwisów online:


Dostawca szybkiego Internetu Rzeszów DATA-COM może zaproponować bogatą ofertę dla każdego klienta. Wypowiedzi Google odnośnie firmy i jej oferty można potraktować jako gwarancję zasługujących na zaufanie i uznanie usług operatora DATA-COM i szybkiego oraz stabilnego proponowanego przez niego Internetu światłowodowego, jak również Internetu radiowego w Rzeszowie.

Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów (1)

Krzysztof Gabrat

2023-07-21 12:11:05

Adres IP:

*.*.*.10

Dostawca Internetu DATA-COM oferuje różnorodne opcje dla klientów w Rzeszowie i okolicach. Wysoka jakość usług, bezawaryjność i konkurencyjne ceny.

ocena

5

Inne firmy

Exceleo meble z Włoch

Goździkowa 14a/6 Rzeszów
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Masaż Rzeszów

Hetmańska 24
35-045 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble kuchenne Kanet Meble

Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie It - Simon Rafal Simon lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w...

It - Simon Rafal Simon - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie KWIATY DLA CIEBIE Wieslawa Stachon lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

KWIATY DLA CIEBIE Wieslawa Stachon - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Telnet Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Ryszard Kropielnicki lub współpraca z nią? A...

Telnet Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Ryszard Kropielnicki - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Prawna WHITEBERG Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Normy i regulacje dotyczące worków BIG-BAG

Normy i regulacje dotyczące worków BIG-BAG

Big-bagi - wszechstronne opakowania kontenerowe

Big-bagi - wszechstronne opakowania kontenerowe

Bezpieczeństwo przy używaniu worków BIG-BAG

Bezpieczeństwo przy używaniu worków BIG-BAG