Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dostawca usług internetowych Data Com kieruje swoje usługi z zakresu dostawy Internetu w Rzeszowie skutecznie od prawie 17 lat. Nabyta przez lata pracy wiedza oraz doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług dotyczących dostawy Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu światłowodu w Rzeszowie i okolicach, dzięki czemu każdy klient dostaje możliwość użytkowania szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Internet radiowy, czyli tzw. "radiówka" dostępna jest bez potrzeby użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję. Data-Com jest dostawcą Internetu Rzeszów, który oferuje dodatkowo serwisowe uslugi internetowe. Pomoc techniczna zajmuje się zarówno naprawą usterek, jak i przeprowadzaniem przeglądów i uaktualnień.

Strony WWW dla  Profesjonalny dostawca Internetu DATA-COM Internet:


Operator internetowy Data Com Rzeszów udostępnia swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie i miejscowościach obsługiwanych przez firmę. Data-Com zajmuje się bowiem nie tylko w dostawie internetu oraz radiowego, zajmuje się także wsparciem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i naprawianiem usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo klienci DATA-COM mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, użytkowanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM ma do zaoferowania przedsiębiorstwom, mieszkaniom oraz domom korzystne pakiety. Odróżniają się pomiędzy sobą wzajemnie wartością miesięcznie uiszczanej należności oraz wielkością megabitów wysyłania i megabitów pobierani. Internet światłowodowy w województwie podkarpackim od operatora DATA-COM jest dostępny w czterech możliwościach do wyboru, w związku z tym każdy klient odnajdzie dogodną dla skonkretyzowanych swoich potrzeb albo swojej firmy możliwość. Kwota najtańszego pakietu w dniu dzisiejszym wynosi tylko około 30 zł/mc, najbogatszy (w dzisiejszej kwocie 150 złotych miesięcznie) to odpowiednie wyjście dla właścicieli zlokalizowanych na Podkarpaciu firm czy też klientów posiadających duże zapotrzebowanie i niezgadzających się na kompromisy. Potocznie nazywana "radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic też istnieje w paru wersjach, których cena waha się pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych płaconych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach.

Artykuły zewnętrzne dla innych serwisów online:


Dostawca szybkiego Internetu Rzeszów DATA-COM może zaproponować bogatą ofertę dla każdego klienta. Wypowiedzi Google odnośnie firmy i jej oferty można potraktować jako gwarancję zasługujących na zaufanie i uznanie usług operatora DATA-COM i szybkiego oraz stabilnego proponowanego przez niego Internetu światłowodowego, jak również Internetu radiowego w Rzeszowie.

Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów (1)

Krzysztof Gabrat

2023-07-21 12:11:05

Adres IP:

*.*.*.10

Dostawca Internetu DATA-COM oferuje różnorodne opcje dla klientów w Rzeszowie i okolicach. Wysoka jakość usług, bezawaryjność i konkurencyjne ceny.

ocena

5

Inne firmy

OZON Sp. z o.o. Układanie Kostki Brukowej

Morgowa 102
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ranking-foteliki.pl


Średnia Ocena

5/5
Catering Jarosław

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Uslug Zaklad D.D.D. Marek Henkiel lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

Uslug Zaklad D.D.D. Marek Henkiel - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Multilink Lukasz Michalak lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy...

Multilink Lukasz Michalak - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Magda Zaklad Fryzjerski lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w...

Magda Zaklad Fryzjerski - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Nowoczesne meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Katowice

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd innowacyjnych funkcji w nowoczesnych automatycznych owijarkach

Przegląd innowacyjnych funkcji w nowoczesnych automatycznych owijarkach

Najnowsze trendy w technologii automatycznych owijarek

Najnowsze trendy w technologii automatycznych owijarek

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?