Jaki fryzjer to dobry fryzjer?

Jaki fryzjer to dobry fryzjer?

Wizycie w nieznanym salonie fryzjerskim towarzyszy niepewność i niepokój. Brak wystarczającej ilości opinii i wolny termin tego samego dnia sprawiają, że wolimy trzymać się na dystans. Po czym poznać dobry salon fryzjerski? Którego fryzjera wybrać, by z zamiarem podcięcia końcówek, nie wyjść z włosami kończącymi się na wysokości uszu?

Najważniejsze są oczywiście umiejętności fryzjera. Warto zwrócić uwagę na wiszące na ścianach dyplomy i certyfikaty. Dobry fryzjer to taki, który nie przestaje się uczyć i rozwijać. Powinien być na bieżąco ze światowymi trendami i mieć doświadczenie, które wzbudzi Twoje zaufanie.
Niezwykle istotną kwestią jest także wygląd salonu i panująca w nim higiena. Należy zwrócić uwagę, czy fryzjer dokładnie dezynfekuje narzędzia. Szczotki i nożyczki nie są bowiem jednorazowe, stosuje się je wiele razy podczas strzyżenia i czesania różnych klientów. Porządek i czystość to absolutna podstawa każdego dobrego salonu fryzjerskiego.

Bardzo ważną kwestią jest także odpowiednia komunikacja. Fryzjer powinien uważnie słuchać, stosować się do potrzeb i upodobań klienta. Powinien omawiać każdy etap swojej pracy. Dobry fryzjer nie spełni jednak wszystkich życzeń klienta. Zakres usług będzie zależny od kondycji i wytrzymałości włosów.

Pod uwagę warto wziąć także opinie o danym salonie. Najlepiej wybierać miejsca polecone przez znajomych. Dobrze jest także sprawdzić oceny na internecie albo wejść na fora dotyczące salonów fryzjerskich w danym mieście. Lepiej nie wybierać także fryzjerów, którym bardzo się śpieszy. Pośpiech wpływa na jakość wykonywanych usług i może prowadzić do pomyłek.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Agencja interaktywna Technetium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
MEBLE ADA

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

4/5
Ania i Agata - Salon fryzjerski


PL-22400 Zamosc

Średnia Ocena

4/5

Podobne artykuły

Jaki fryzjer to dobry fryzjer?

Jaki fryzjer to dobry fryzjer?

V-Laser - nowość w dziedzinie zamykania naczynek

V-Laser - nowość w dziedzinie zamykania naczynek

Tańsze drukowanie- jak to zrobić?

Tańsze drukowanie- jak to zrobić?