Wapro Rzeszów

Goździkowa,
35-604 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Szukasz oprogramowania do swojej firmy ? Koniecznie sprawdź ofertę WAPRO Rzeszów ! Znajdziesz tu szeroki wybór systemów, które sprawdzą się zarówno w jednoosobowych przedsiębiorstwach, jak też tych z sektora MŚP.

Programy WAPRO ERP to jedne z najczęściej stosowanych w polskich przedsiębiorstwach platformy, które cechuje wydajność, łatwość obsługi oraz duża dostępność zaawansowanych funkcji. Niesłychana ergonomia użytkowania oraz zaawansowany system zabezpieczeń czynią produkty nasze najnowocześniejszymi na rynku. Aplikacje są regularnie aktualizowane, dzięki czemu inwestując w nie masz pewność, że posiadasz bieżące, dostosowane obowiązujących do norm i standardów programy. Pomożemy wybrać Ci oprogramowanie na miarę Twoich potrzeb i rozszerzać je wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Firma dostarczy także profesjonalny sprzęt fiskalny do placówek usługowych oraz handlowych. Zainteresowani mogą skorzystać również z prowadzonego przez firmę serwisu sprzętu komputerowego. WAPRO Rzeszów to serwis, który oferuje pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. 

 

Wapro Rzeszów to firma, która zajmuje się wdrażaniem i integracją oprogramowania dla firm. Tworzy ona również aplikacje dedykowane i moduły dodatkowe. Firma posiada sklep stacjonarny w Rzeszowie i prowadzi sklep online, w którym każdy może zakupić takie narzędzia IT, jakie są mu akurat potrzebne. Oferuje ona jednak swoje profesjonalne doradztwo oraz strony www Rzeszów , jak i wsparcie serwisowe. Zajmuje się również serwisowaniem i sprzedażą sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych. Od lat współpracuje z Asseco Business Solutions i oferuje ich produkty.

Wapro Rzeszów (5)

Marian Kyc

2022-05-19 11:12:20

Adres IP:

*.*.*.55

Wapro Rzeszów najlepsze !

ocena

5
Robert Kys

2021-06-17 11:11:38

Adres IP:

*.*.*.32

Firma Wapro Rzeszów prowadzi sklep stacjonarny w Rzeszowie, jak i zajmuje się sprzedażą online. Oferuje wysokiej jakości oprogramowanie dla firm, tworzy moduły dodatkowe i aplikacje dedykowane. Wapro Rzeszów zarówno wdraża oprogramowanie, jak i zapewnia opiekę serwisową. Zawsze profesjonalnie doradza klientom w najlepszym wyborze narzędzi IT, a także zapewnia integrację systemów informatycznych. Firma od wielu lat współpracuje z polskim producentem oprogramowania Asseco Business Solutions, więc posiada jego produkty w sprzedaży.

ocena

5
Wapro Rzeszów

2021-04-09 11:10:52

Adres IP:

*.*.*.3

Wapro Rzeszów oferuje wysokiej jakości oprogramowanie dostarczane dla firm, aplikacje dedykowane oraz moduły dodatkowe. Współpracuje on z najlepszymi producentami oprogramowania, zapewnia profesjonalne doradztwo podczas jego wdrażania, a także stałą opiekę informatyczną. Siedziba sklepu znajduje się w Rzeszowie, jak i prowadzi on sprzedaż internetową. Wapro Rzeszów działa już ponad 20 lat na rynku, podczas których obsłużył ponad 2500 klientów biznesowych i udzielił przeszło 1000 licencji oprogramowania.

ocena

5
Hubert

2019-10-23 10:22:15

Adres IP:

*.*.*.39

Korzystam od niedawna z oprogramowania WAPRO ERP. To duże udogodnienie w funkcjonowaniu mojego przedsiębiorstwa.

ocena

5
Tomasz

2019-04-27 07:31:56

Adres IP:

*.*.*.53

Świetnie skonfigurowane systemy analiz danych ! Polecam.

ocena

5

Inne firmy

Alladyn Czyszczenie dywanów Rzeszów


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Producent opakowań kartonowych MasterPack

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Turbo Serwis Rzeszów


Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Bumbul Jaroslaw Przedstawicielstwo Handlowe lub współpraca z nią? A może interesujesz...

Bumbul Jaroslaw Przedstawicielstwo Handlowe - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Szczerkowska Izabela Salon Fryzjerski lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

Szczerkowska Izabela Salon Fryzjerski - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Akara Sklep Wedkarski Janusz Oleskierowicz lub współpraca z nią? A może interesujesz...

Akara Sklep Wedkarski Janusz Oleskierowicz - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Gazetki promocyjne sklepów


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Paweł Siastała flebolog Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Exceleo meble z Włoch

Goździkowa 14a/6 Rzeszów
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Nowoczesne meble do przedpokoju

Nowoczesne meble do przedpokoju

Profesjonalne maszyny do formowania ciastek

Profesjonalne maszyny do formowania ciastek

Na co zwrócić uwagę kupując papier do drukarki?

Na co zwrócić uwagę kupując papier do drukarki?