StolArts

Aleja Armii Krajowej 4A,
35-307 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Stolarts to firma z Przeworska koło Rzeszowa specjalizująca się w produkcji schodów drewnianych. Firma wykonuje schody drewniane gięte, schody samonośne, ale także schody z elementami stali nierdzewnej oraz schody na konstrukcji betonowej. Stolarts zajmuje się też wykonywaniem balustrad wewnętrznych oraz zewnętrznych z drewna lub ze stali nierdzewnej.

Dodatkowo w ofercie firmy są także niestandardowe zadaszenia i altany ogrodowe. Stolarts specjalizuje się w hurtowej produkcji parapetów drewnianych i elementów schodowych, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.
Jednym z profili działalności firmy jest stolarka artystyczna w ramach, której wykonywane są unikatowe projekty przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie oferowane przez firmę produkty charakteryzują się wysoką jakością i są dostępne w przystępnej cenie, dzięki temu cieszą się one dużym zainteresowaniem zarówno polskich jak i zagranicznych klientów.
Firma działa na terenie całego kraju. Cały asortyment oferowany przez tę firmę powstaje przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń i solidnych materiałów. Do produkcji używane są zróżnicowane surowce wytwórcze.
Stolarts wykonuje także stylowe motywy dekoracyjne. Grono klientów tej firmy stale się powiększa dzięki profesjonalnemu podejściu Stolarts do swojej działalności. Atrakcyjne stawki cenowe, najwyższa jakość produktów oraz unikatowy design sprawiają ze firma cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i w Europie Zachodniej.

StolArts (5)

Krzysiu i Jola

2020-07-28 15:09:10

Adres IP:

*.*.*.81

Fachowcy jakich mało, altana wykonana dla nas z dnia na dzień urosła w oczach i cieszy użytecznością drugi sezon. Polecamy!

ocena

5
Basia

2020-07-25 09:13:17

Adres IP:

*.*.*.66

My skorzystaliśmy z usługi wykonania autorskiego projektu poręczy drewnianych przez firmę dla nas i jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu.

ocena

5
Marta

2020-07-10 21:07:35

Adres IP:

*.*.*.103

Polecam. Schody zrobione dla nas są przepiękne!

ocena

5
Patryk

2020-06-19 11:09:59

Adres IP:

*.*.*.25

Solidny wykonawca, od początku wzbudzili moje zaufanie - bardzo dokładnie wykonali pomiary i szczegółowo o wszystko wypytali przed sama realizacją. Całość prac zakończona zgodnie z projektem.

ocena

5
Dominika

2020-06-02 19:58:32

Adres IP:

*.*.*.71

Wykonanie i montaż balustrad zleciliśmy po oglądnięciu realizacji firmy u znajomych no i u nas również nie ma czego się powstydzić. Wszystkie prace zostały starannie wykonane, istniejące schody panowie dobrze zabezpieczyli a po wykonanej pracy wszystko dokładnie wysprzątali. Profesjonalna ekipa.

ocena

5

Inne firmy

Roteko s.c.

Sienkiewicza 8
32-065 Krzeszowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Piotr Socha Zakład Kamieniarski

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

5/5
Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Niewiadomska K. Studio fryzur lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Niewiadomska K. Studio fryzur - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie JM S.C. Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Bar Adam Gieniec Janina Sosnowska lub...

JM S.C. Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Bar Adam Gieniec Janina Sosnowska - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Trendy Studio Fryzjerskie Ewelina Janulek lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

Trendy Studio Fryzjerskie Ewelina Janulek - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Maxton design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Agencja Interaktywna Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy

Rejtana 36
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Rodzaje materiałów kompozytowych

Rodzaje materiałów kompozytowych

Jaką balustradę do domu wybrać?

Jaką balustradę do domu wybrać?

Czym jest liofilizacja owoców i warzyw?

Czym jest liofilizacja owoców i warzyw?