Podkarpacki Fundusz Rozwoju - Kredyty dla firm

Hetmańska 4/3,
35-045 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. swoją działalność rozpoczął 10 maja 2017 roku w Rzeszowie. Jest to spółka samorządowa, której głównym zadaniem jest oferowanie instrumentów finansowych służących rozwojowi MŚP na Podkarpaciu. PFR zajmuje się udzielaniem pożyczek dla mikro, małych oraz średnich firm, których siedziba usytuowana jest na terenie województwa podkarpackiego.

 

Istotą Podkarpackiego Funduszu Rozwoju jest ułatwienie przedsiębiorstwom otrzymania wsparcia finansowego, które w późniejszym czasie pozwoli im na rozwój działalności gospodarczej. Spółka oferuje atrakcyjne pożyczki dla firm, które są alternatywą dla kredytu. Wspomożenie pieniężne firm sprawi, że wzmocnią one na rynku pracy swoją pozycję, jak również konkurencyjność.

 

Pożyczki udzielane są tym firmom, które potrzebują odpowiednich środków do prawidłowego rozwoju działalności lub wprowadzenia istotnych zmian w funkcjonowaniu struktury spółki. Ponadto pożyczki udzielane są firmom, które mają utrudniony dostęp do innych instrumentów finansowych. Podkarpacki Fundusz Rozwoju pomaga pozyskać środki finansowe na opłacanie bieżących działalności firmy. Warto wspomnieć, że PFR może poręczać kredyty dla firm Rzeszów, pożyczki oraz gwarancje bankowe.

 

Takie poręczenia są niejednokrotnie potrzebne przedsiębiorcom starającym się o środki finansowe potrzebne do celów rozwoju prowadzonej działalności. Do znalezienia poręczeniodawcy zobligowane są przede wszystkim firmy, które nie mają odpowiedniego zabezpieczenia. PFR udziela poręczenia pożyczki dla firm z województwa podkarpackiego na kwoty nawet do 1 mln zł. Poręczenie wiarygodności jest szczególnie ważne dla młodych firm, dla których jest to ważny krok w rozwoju spółki.

 

Takie poręczenie może dotyczyć nawet 80% wartości zaciąganej pożyczki lub kredytu. Na oficjalnej stronie Podkarpackiego Funduszu Rozwoju znajdą Państwo również możliwość udzielania gwarancji dla firm, które ubiegają się o współfinansowanie planowanych inwestycji ze źródeł funduszy europejskich.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju - Kredyty dla firm (0)

Inne firmy

Meble Resmar Solidne i stylowe meblościanki

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

3.3/5
Roteko s.c.

Sienkiewicza 8
32-065 Krzeszowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Kopec Jerzy Przychodnia Weterynaryjna lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

Kopec Jerzy Przychodnia Weterynaryjna - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Orange - salon Orange lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w...

Orange - salon Orange - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Pod Zlotym Kurem Pub Stanislaw Jaworski lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

Pod Zlotym Kurem Pub Stanislaw Jaworski - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Imeso Aesthetic Group

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Warszawa Puls Druk - druk offsetowy

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

5/5
Dentysta Rzeszów - Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Interaktywna technologia komunikacyjna

Interaktywna technologia komunikacyjna

Jakie obowiązki ma księgowa?

Jakie obowiązki ma księgowa?

Księgowość w firmie

Księgowość w firmie