Maxton Design Bodykit Mercedes

Zbylitowskich 157,
33-113 Zgłobice

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Polskie przedsiębiorstwo Maxton Design to znany na rynku europejskim producent i dostawca wysokiej jakości części do tuningu samochodów. Firma dostarcza swoje produkty do 25 krajów Europy, każdego dnia pracując nad tym, aby uzyskać pozycję lidera na rynku firm świadczących podobne usługi.


Początki firmy datuje się na 2004 rok. W dwa lata później struktura przedsiębiorstwa została powiększona o markę Maxtondesign, która jest prężnie działającą filią odpowiadającą za promocję swoich produktów. 


Maxton Design oferuje swoim klientom najwyższej jakości części do tuningu samochodów w postaci nowoczesnych spoilerów, zderzaków i listew progowych oraz bodykit Mercedes. Przy ich pomocy w dosłownie kilka chwil, i stosunkowo niewielkim kosztem, uda się zmienić wygląd samochodu, dodając mu typowo sportowych cech. Dzięki świetnie zaprojektowanym spoilerom poprawi się aerodynamika pojazdu, a wykonane z doskonałego tworzywa zderzaki zwiększą bezpieczeństwo jazdy.

 
Maxton Design angażuje do współpracy najlepszych konstruktorów, którzy nadzorują pracę nowocześnie wyposażonego parku maszyn. Cały proces produkcyjny opiera się na działaniu wysokiej klasy urządzeń, do których zaliczają się m.in. 5-osiowa frezarka CNC, maszyna do termoformowania czy też urządzenie do laserowego skanowania 3D. Ponadto, firma wykorzystuje zdobycze technologiczne z zakresu termoformowania ABS, czy też laminowania ręcznego lub automatycznego, za pomocą maszyn natryskowych. 


Wszystkie z produkowanych przez Maxton Design części to elementy odznaczone certyfikatem potwierdzającym dopuszczalność ich do użytku, zgodnie z międzynarodowymi przepisami ruchu drogowego. 


Maxton Design to rozpoznawany na rynku dostawca doskonałej jakości i nowoczesnych części tuningowych. Firma prowadzi obsługę aż w 4 językach, dzięki czemu każdy z klientów, również zagranicznych, może bez najmniejszego problemu dokonać zamówienia poszukiwanych przez siebie części.

Maxton Design Bodykit Mercedes (0)

Inne firmy

Skup platyny Uniqmetal

Żeleńskiego 4
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Prawnik Rzeszów

UL. MOCHNACKIEGO 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Łaciak meble - Solidne meble drewniane

Kościuszki 86A
42-450 Niegowonice

Średnia Ocena

4.7/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Cafe de Paris Restauracja lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy...

Cafe de Paris Restauracja - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Siuda Danuta Wynajem Pokoi lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Siuda Danuta Wynajem Pokoi - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Wik. Agencja wydawnicza lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w...

Wik. Agencja wydawnicza - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Imeso Aesthetic Group

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Warszawa Puls Druk - druk offsetowy

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

5/5
Dentysta Rzeszów - Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Interaktywna technologia komunikacyjna

Interaktywna technologia komunikacyjna

Jakie obowiązki ma księgowa?

Jakie obowiązki ma księgowa?

Księgowość w firmie

Księgowość w firmie