LEMAR - tunele foliowe, ogrodowe

Al. Gen. L.Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Przedsiębiorstwo Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent funkcjonuje na rynku tworzyw sztucznych przeszło 40 lat.  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży najwyższej klasy produktów z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury oraz kształtki drenarskie i kanalizacyjne. Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Bez przerwy udoskonala proces produkcji, aby podołać oczekiwaniom najbardziej potrzebujących użytkowników. Wszystkie produkty w ofercie wytwarzane są według najwyższych standardów oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Użytkowanie ich jest bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent   funkcjonuje w pełnej świadomości, jaką jest konieczność ochrony środowiska naturalnego. Odpady produkcyjne są na nowo wykorzystywane i służą do wykonywania solidnych tuneli foliowych. Korzystanie z produktów firmy  tunelefoliowe.pl   daje idealne warunki do uprawy warzyw oraz owoców.

 

Szukasz solidnych folii ogrodniczych? Chcesz rozpocząć hodowlę roślin? Zastanawiasz się, jak funkcjonalnie zagospodarować działkę? Jeśli tak, oferta marki Lemar z pewnością przypadnie Ci do gustu. Przedsiębiorstwo istnieje w branży od 1980 roku i nieustannie cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Specjalnością firmy jest produkcja wysokiej jakości tuneli foliowych, folii ogrodowych, kształtek i rur tunelowych czy akcesoriów przydatnych podczas prac ogrodowych. Produkty Lemar posiadają świadectwa jakości. Do ich wykonania stosowane są również pełnowartościowe ostatki powstałe w procesach produkcyjnych.

Zobacz pozostałe wpisy tunelefoliowe.pl

 


Z pomocą wspomnianych folii i komponentów stworzyć można własną hodowlę roślin, które nie mogłyby rosnąć w warunkach naturalnych. Tunele foliowe przyspieszają zbiory i sprawiają, że plony są znacznie większe. Wśród oferowanych przez Lemar produktów znajduje się szeroka gama tuneli foliowych PVC. Ich zadaniem jest ochrona roślin przez niekorzystnym wpływem temperatury, wilgoci czy wiatru. Tunele są łatwe w montażu, który dodatkowo ułatwia instrukcja dołączona do zestawu. Lemar proponuje swoim klientom także wiele solidnych, czterosezonowych folii ogrodniczych. Produkty służą budowaniu konstrukcji tuneli. Wykonane są z dwóch warstw elastycznej folii przepuszczającej światło słoneczne oraz jednej warstwy posiadającej właściwości termoizolacyjne.

Do montażu tuneli niezbędne są wysokiej jakości kształtki i rury tunelowe. Lemar oferuje rury z PCV o różnych średnicach, trójniki i czwórniki narożnikowe, zapinki, kolana i zawiasy. Elementy te pozwalają stworzyć tunel o dowolnym kształcie, odpowiednio dostosowanym do potrzeb. Oprócz wspomnianych produktów, Lemar ma w asortymencie także systemy kanalizacyjne, systemy drenarskie czy taśmy klejące i pergole. Wszystkie z nich są trwałymi i nowoczesnymi wyrobami, których montażu dokonasz całkowicie samodzielnie.

Przypisy dla innych stron www:

 


Wszystkie elementy tuneli foliowych wytwarzane są w Polsce. Posiadają gwarancję oraz możliwość zakupu akcesoriów i części zamiennych. Dzięki temu w przypadku defektu można bez problemu naprawić produkt bez przymusu wymiany go na nowy. Rama tunelu foliowego wyprodukowany jest z pełnowartościowego polichlorku winylu dzięki czemu nie koroduje. Cała konstrukcja na tunel foliowy zrobiona jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz różnego przeznaczenia kształtek z tworzywa. Wszystkie elementy są produkowane przez firmę w Rzeszowie. Dla każdego zamawiającego tunele foliowe LEMAR na stronie sklepu internetowego www.tunelefoliowe.pl wysyłka jest gratis. Do każdego zakupionego tunelu foliowego dołączona jest instrukcja obsługi wykonana w prosty i przejrzysty sposób. Produkty firmy  Tunele Foliowe LEMAR   znajdziecie w intrenecie na stronie http://www.tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych sieci PSB Mrówka.

W razie pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. 40 lat doświadczenia na rynku i nieustanne doskonalenie produktów sprawiło, że Polski Producent Tuneli Ogrodowych LEMAR cieszy się ogromnym uznaniem i stale poszerza grono zadowolonych klientów.

LEMAR - tunele foliowe, ogrodowe (0)

Inne firmy

Meble tapicerowane ELTAP

Mroczeń 203
63-604 Baranów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Szkola Jezyków Obcych Educo lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Szkola Jezyków Obcych Educo - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Anmar S.C. Osrodek Wczasowy lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Anmar S.C. Osrodek Wczasowy - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Przedsiebiorstwo Handlowo Uslugowe Trojan Trojanowski Grzegorz lub współpraca z nią? A...

Przedsiebiorstwo Handlowo Uslugowe Trojan Trojanowski Grzegorz - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Biedronka

Wołczyńska 18
60-003 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble kuchenne Meblon Rzeszów

12 (k. lotniska)
36-001 Nowa Wieś

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Włoskie meble skórzane - dlaczego warto?

Włoskie meble skórzane - dlaczego warto?

Minimalistyczne linie i wzornictwo synonimem luksusu

Minimalistyczne linie i wzornictwo synonimem luksusu

Styl i funkcjonalność we włoskiej jadalni

Styl i funkcjonalność we włoskiej jadalni