Dentysta Rzeszów - Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie to rodzinna firma z ponad 25 letnim doświadczeniem. Mieści się on przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a w Rzeszowie. Gabinet zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół pracowników.


Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Gwarantuje to doskonałe efekty i wysoką jakość wykonywanych usług. Gabinet pracuje w elastycznych godzinach dzięki czemu możliwe jest dopasowanie wizyty do możliwości czasowych pacjenta.

Dużym atutem jest opcja umówienia się na wizytę także w sobotę. Szeroki wachlarz usług obejmuje leczenie zachowawcze, a w ramach niego leczenie próchnicy zębów, rekonstrukcja mocno zniszczonych koron zębowych, leczenie kanałowe, wybielanie żywych i martwych zębów likwidacja diastem zębowych, profesjonalne usuwanie złogów nazębnych, piaskowanie szkliwa oraz profilaktyka próchnicy czyli lakowanie i lakierowanie.
Leczenie protetyczne odbywa się we współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, dzięki czemu jest możliwe wykonanie najwyższej jakości uzupełnień protetycznych. W gabinecie stomatologicznym Kołodziejczykowie - dentysta Rzeszów, można skorzystać z wybielania zębów kilkoma różnymi metodami. warto wspomnieć ze leczeniem ortodontycznym w tym miejscu zajmuje się specjalista II stopnia z ponad 20 letnim stażem w tej dziedzinie, dr Dorota Kołodziejczak. daje to gwarancję doskonałych efektów leczenia wad zgryzu i wad zębowych. W tym miejscu pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście do ich problemów oraz miłą atmosferę.

Daje to poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że miejsce to cieszy się dużym uznaniem ze strony pacjentów. Lekarze dentyści pracujący w tym gabinecie ciągle poszerzają swoją wiedzę oraz nabywają nowe umiejętności. W gabinecie obsługiwani są pacjenci anglojęzyczni i tacy którzy posługują się językiem rosyjskim.

Dentysta Rzeszów - Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie (0)

Inne firmy

Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
StolArts

Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Carrefour Market lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w tej...

Carrefour Market - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Agencja Reklamowa Drukarnia Studio Fotograficzne Mediashark.pl Karol Michalowski lub...

Agencja Reklamowa Drukarnia Studio Fotograficzne Mediashark.pl Karol Michalowski - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie ASMB Automaty Sprzedajace Marcin Boborowski lub współpraca z nią? A może interesujesz...

ASMB Automaty Sprzedajace Marcin Boborowski - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Maxton design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Agencja Interaktywna Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy

Rejtana 36
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Rodzaje materiałów kompozytowych

Rodzaje materiałów kompozytowych

Jaką balustradę do domu wybrać?

Jaką balustradę do domu wybrać?

Czym jest liofilizacja owoców i warzyw?

Czym jest liofilizacja owoców i warzyw?