Dentysta Rzeszów - Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie to rodzinna firma z ponad 25 letnim doświadczeniem. Mieści się on przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a w Rzeszowie. Gabinet zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Gwarantuje to doskonałe efekty i wysoką jakość wykonywanych usług. Gabinet pracuje w elastycznych godzinach dzięki czemu możliwe jest dopasowanie wizyty do możliwości czasowych pacjenta. Dużym atutem jest opcja umówienia się na wizytę także w sobotę. Szeroki wachlarz usług obejmuje leczenie zachowawcze, a w ramach niego leczenie próchnicy zębów, rekonstrukcja mocno zniszczonych koron zębowych, leczenie kanałowe, wybielanie żywych i martwych zębów likwidacja diastem zębowych, profesjonalne usuwanie złogów nazębnych, piaskowanie szkliwa oraz profilaktyka próchnicy czyli lakowanie i lakierowanie.


Leczenie protetyczne odbywa się we współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, dzięki czemu jest możliwe wykonanie najwyższej jakości uzupełnień protetycznych. W gabinecie stomatologicznym Kołodziejczykowie - dentysta Rzeszów, można skorzystać z wybielania zębów kilkoma różnymi metodami. warto wspomnieć ze leczeniem ortodontycznym w tym miejscu zajmuje się specjalista II stopnia z ponad 20 letnim stażem w tej dziedzinie, dr Dorota Kołodziejczak. daje to gwarancję doskonałych efektów leczenia wad zgryzu i wad zębowych. W tym miejscu pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście do ich problemów oraz miłą atmosferę. Daje to poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że miejsce to cieszy się dużym uznaniem ze strony pacjentów. Lekarze dentyści pracujący w tym gabinecie ciągle poszerzają swoją wiedzę oraz nabywają nowe umiejętności. W gabinecie obsługiwani są pacjenci anglojęzyczni i tacy którzy posługują się językiem rosyjskim.

 

Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie zlokalizowany jest w mieście Rzeszów, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, z ponad 25-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) oraz wybielania zębów. Zakład stomatologiczny razem z wieloletnią tradycją zatrudnia profesjonalną zespół, nieustannie zorientowaną na rozwój, przystosowaną do stale wzrastających wymagań pacjentów oraz świetnie nakierowaną na nowe technologie, które stosuje się w obrębie stomatologii estetycznej.

Sprawdź inne katalogi dla  Gabinet stomatologiczny Rzeszów:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie oferują lekarze stomatolodzy. Jedną spośród nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Każdy z pacjentów może liczyć na wysoko profesjonalną troskę ze strony kadry gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet z rzeszowa, w ofercie wyszukasz też usługi z zakresu ortodoncji. Zakładanie ceramicznych lub metalowych aparatów wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, posiadającą wieloletnie praktykę, wykształconą pod okiem najlepszych ortodontów również za granicą.


Wykorzystywanie najnowszej generacji oprzyrządowania produkcji USA do badania zębów, wyróżnia Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle innych gabinetów stomatologicznych. Marka placówki funkcjonuje z misją. Wykorzystując najnowszy sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie prośby pacjenta, gabinet wykona także wybielanie uzębienia, które dla utrzymania efektu   warto powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Kadra   Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego Kołodziejczykowie   traktuje każdego z pacjentów bardzo profesjonalnie. . Przyjazna dla pacjentów atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi podczas każdej wizyty. Zakład stomatologiczny jest otwarty również dla najmłodszych pacjentów, to świetnie miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów posiada także nowoczesne wyposażenie, np. najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - urządzenie dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne rozwiązania, przyczyniające się do jak nalepszego badania uzębienia, oraz ich dokładniejszej diagnostyki.

Dentysta Rzeszów - Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie (3)

Daniel

2023-08-29 09:05:30

Adres IP:

*.*.*.346

Dzięki Kołodziejczykom, moje zęby wyglądają znacznie lepiej i zdrowiej. Jestem zadowolony, że wybrałem właśnie ten gabinet.

ocena

5
Maria Kabalec

2023-07-18 09:05:44

Adres IP:

*.*.*.96

Gabinet Kołodziejczykowie to miejsce, w którym każda wizyta jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.

ocena

5
Sabia Całek

2023-05-05 14:03:57

Adres IP:

*.*.*.67

Naprawdę cenię sobie spokój, jaki dają mi wizyty w gabinecie Kołodziejczyków. Doskonała opieka stomatologiczna!

ocena

5

Inne firmy

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Średnia Ocena

5/5
Agnieszka majcher Stomatologia Boguchwała

Tkaczowa 169
36-040 Boguchwała

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Arkadia Pokoje Goscinne lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w...

Arkadia Pokoje Goscinne - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Kursor Osrodek Szkolenia Kierowców lub współpraca z nią? A może interesujesz się...

Kursor Osrodek Szkolenia Kierowców - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej. Poradnie specjalistyczne lub współpraca...

Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej. Poradnie specjalistyczne - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Nowoczesne meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Katowice

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd innowacyjnych funkcji w nowoczesnych automatycznych owijarkach

Przegląd innowacyjnych funkcji w nowoczesnych automatycznych owijarkach

Najnowsze trendy w technologii automatycznych owijarek

Najnowsze trendy w technologii automatycznych owijarek

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?