Biała Lilia

Działkowa 113/5,
05-808 Parzniew

4/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Biała Lilia to firma zapewniająca rzetelną opiekę nad grobami w całej Polsce. Z naszą ofertą występujemy do osób, które z przyczyn losowych nie mają możliwości należycie zająć się grobami swoich bliskich. Klienci firmy Biała Lilia mają możliwośc wyboru spośród bogatego wachlarza naszych usług. Na ofertę składają się: pakiet brązowy - obsługa na rocznicę, pakiet srebrny - obsługa na święta, pakiet złoty - obsługa całoroczna. W ramach pakietu brązowego oferujemy m.in. sprzątanie nagrobków z okazji rocznicy urodzin i śmierci, sprzątanie nagrobków z okazji Święta Zmarłych, a także zapalanie znicza prz każdej wizycie. W pakiecie srebrnym oferujemy usługę mycia i sprzątania grobu na Wielkanoc oraz Święto Zmarłych, odśnieżanie grobu na Boże Narodzenie, a także zapalenie znicza przy każdej wizycie. Pakiet złoty - najdroższy z wszystkich pakietów, zawiera obsługę całoroczną. W skład usługi wchodzą: sprzątanie co miesiąc, mycie i sprzątanie z okazji świąt Bożego Narodzenia (odśnieżanie), Wielkanocy oraz Święta Zmarłych. Standardowo, przy każdej wizycie zapalany jest także znicz. Każdy klient może również skomponować własną usługę połączoną z wybranym pakietem, ale też opracować sprecyzowaną ofertę.

Zweryfikuj inne miejsca dostarczające informację na temat  Profesjonalna opieka nad grobami Biała Lilia:
Biała Lilia - sprzątanie po pogrzebie
Biała Lilia opieka nad grobami
Biała Lilia sprzątanie grobów w Warszawie
Sprzątanie grobów Warszawa Biała Lilia
Porządki na cmentarzu przed Świętem Zmarłych
Jak dbać o nagrobki granitowe?
Co zrobić ze zniczami i kwiatami po pogrzebie?


Sprzątanie grobów Biała Lilia oprócz usług w ofercie podstawowej zajmuje się także odnawianiem liter na grobach, sprzątaniem po pogrzebach, sprzątanie po uroczystościach pogrzebowych rozkładaniem kwiatów i wieńców oraz zapalaniem zniczy i lampionów. Zakład Biała Lilia świadczy kompleksowe usługi na terenie całej Polski, w miastach: Warszawa, Poznań, Łódź, Rzeszów, czy Kraków. Daleka lokalizacja choroba, podeszły wiek, i wiele innych czynników wpływa na brak możliwości odpowiedniego zadbania o groby najbliższych Oferujemy taką alternatywę, dzięki której grobowce rodziny i bliskich osób zawsze będą należycie uporządkowane, zadbane i estetyczne. Zapoznaj się z ofertą na www.biala-lilia.pl

Biała-Lilia Profesjonalna opieka nad grobami oferuje najwyższej jakości usługi, podparte zdobywane latami doświadczenie. Nasze realizacje są stale dokumentowane naszym Klientom w postaci zdjęć. Oferowane usługi wykonujemy zawsze w sposób kompleksowy, rzetelny i skrupulatny.

 

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej firmy, która zajmuje się sprzątaniem grobów w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez Białą Lilię. Firma ta obsługuje dwadzieścia warszawskich cmentarzy, gdzie zajmuje się porządkowaniem nagrobków, usuwaniem z nich liści, mchów i wypalonych zniczy oraz ich myciem.

Ponadto zwrócić się do niej można też w przypadku renowacji liter nagrobnych czy potrzeby posprzątania po pogrzebie. Jej oferta skierowana jest do wszystkich osób, które z różnych powodów osobistych nie są w stanie zająć się miejscami spoczynku swoich bliskich w zadowalający je sposób. Może to być kwestia wieku, stanu zdrowia czy braku czasu, zwłaszcza w przypadku tak dużych miast jak Warszawa - sprzątanie grobów w Warszawie, gdzie tempo życia jest bardzo szybkie.

Do swoich czynności pracownicy Białej Lilii używają tylko specjalistycznych środków dostosowanych do materiału, z którego został wykonany nagrobek. Dzięki temu są w stanie go skutecznie umyć, bez ryzyka uszkodzenia. Z usług firmy można skorzystać jednorazowo, a także wykupić jeden z atrakcyjnych cenowo pakietów. Obejmują one sprzątanie nagrobków na rocznicę, na święta oraz opiekę całoroczną. Przy każdej czynności, pracownicy zapalają jeden dodatkowy znicz, a także dokumentują w postaci zdjęć stan nagrobka sprzed i po pielęgnacji. Fotografie są przesyłane zleceniodawcy pocztą tradycyjną lub elektroniczną, według jego preferencji. W ten sposób jest on na bieżąco informowany o stanie miejsca spoczynku bliskiej osoby i pewien wykonania usługi.

Biała Lilia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i dba o ich satysfakcję, dlatego prócz standardowego mycia grobów w Warszawie i innych miastach, oferuje też realizację indywidualnych zleceń. W ich ramach może nadzorować wymianę pomnika, wymienić ławeczkę, obsadzić nagrobki kwiatami czy zamówić mszę. Swoim klientom służy także radą i pomocą w kwestii pielęgnacji nagrobków. Biała Lilia to firma, która zajmuje się profesjonalnie opieką nad grobami. Wykonuje usługi na cmentarzach w wielu miastach, w tym 20 znajdujących się w Warszawie. Firma posiada bogaty wybór usług, co wpływa na kompleksowość jej oferty. Zarówno sprząta, myje oraz dekoruje nagrobki, jak i poddaje renowacji litery na płytach. Poza tym może zamontować przy grobie ławeczki lub wymienić jego pomnik. Nadzoruje również prace innych firm na życzenie klienta. Biała Lilia jest również otwarta na inne zlecenia, wystarczy się skontaktować z jej pracownikami. Firma wie, że klienci nie zawsze mają możliwość zadbania o grób bliskich osób, dlatego robi to za nich z należytym szacunkiem i starannością.

Biała Lilia (5)

Dominika

2019-11-17 22:16:44

Adres IP:

*.*.*.97

Firma godna zaufania. Jakość świadczonych usług na bardzo dobrym poziomie.

ocena

5
Patryk

2019-10-13 14:25:55

Adres IP:

*.*.*.109

Ostatnio zwróciłem się w sprawie renowacji liter na nagrobku mojej mamy. Wszystko szybko wykonali i z dbałością o szczegóły. Polecam.

ocena

5
Nadia

2019-06-13 22:22:31

Adres IP:

*.*.*.151

Bardzo dobre usługi. Cenię sobie tą firmę i polecam każdemu.

ocena

5
Iga

2019-06-11 11:45:28

Adres IP:

*.*.*.97

Współpraca z firmą Biała Lilia układa się bardzo dobrze. Usługi wykonane zawsze na czas i zgodnie z oczekiwaniami.Polecam

ocena

5
Biała Lilia - Co wiesz?

2018-06-15 10:13:19

Adres IP:

*.*.*.15

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Biała Lilia lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w tej firmie? I w pierwszym i w drugim przypadku warto napisać komentarz odnośnie informacji, które znasz lub chcesz się dowiedzieć.

Inne firmy

ML System Panele fotowoltaiczne

Zaczernie 190
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Softnetium - content marketing

Goździkow 14 a/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meble tapicerowane ELTAP

Mroczeń 203
63-604 Baranów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Gotik Modele Samochodów lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w...

Gotik Modele Samochodów - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Part Bis Agencja Reklamowa Iwona Delkos-Grabska lub współpraca z nią? A może...

Part Bis Agencja Reklamowa Iwona Delkos-Grabska - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Victoria - Gabinet kosmetyczny lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Victoria - Gabinet kosmetyczny - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Biedronka

Wołczyńska 18
60-003 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble kuchenne Meblon Rzeszów

12 (k. lotniska)
36-001 Nowa Wieś

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Włoskie meble skórzane - dlaczego warto?

Włoskie meble skórzane - dlaczego warto?

Minimalistyczne linie i wzornictwo synonimem luksusu

Minimalistyczne linie i wzornictwo synonimem luksusu

Styl i funkcjonalność we włoskiej jadalni

Styl i funkcjonalność we włoskiej jadalni