Biała Lilia

,
05-808 Parzniew

4/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej firmy, która zajmuje się sprzątaniem grobów w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez Białą Lilię. Firma ta obsługuje dwadzieścia warszawskich cmentarzy, gdzie zajmuje się porządkowaniem nagrobków, usuwaniem z nich liści, mchów i wypalonych zniczy oraz ich myciem.

Ponadto zwrócić się do niej można też w przypadku renowacji liter nagrobnych czy potrzeby posprzątania po pogrzebie. Jej oferta skierowana jest do wszystkich osób, które z różnych powodów osobistych nie są w stanie zająć się miejscami spoczynku swoich bliskich w zadowalający je sposób. Może to być kwestia wieku, stanu zdrowia czy braku czasu, zwłaszcza w przypadku tak dużych miast jak Warszawa - sprzątanie grobów w Warszawie, gdzie tempo życia jest bardzo szybkie.

Do swoich czynności pracownicy Białej Lilii używają tylko specjalistycznych środków dostosowanych do materiału, z którego został wykonany nagrobek. Dzięki temu są w stanie go skutecznie umyć, bez ryzyka uszkodzenia. Z usług firmy można skorzystać jednorazowo, a także wykupić jeden z atrakcyjnych cenowo pakietów. Obejmują one sprzątanie nagrobków na rocznicę, na święta oraz opiekę całoroczną. Przy każdej czynności, pracownicy zapalają jeden dodatkowy znicz, a także dokumentują w postaci zdjęć stan nagrobka sprzed i po pielęgnacji. Fotografie są przesyłane zleceniodawcy pocztą tradycyjną lub elektroniczną, według jego preferencji. W ten sposób jest on na bieżąco informowany o stanie miejsca spoczynku bliskiej osoby i pewien wykonania usługi.

Biała Lilia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i dba o ich satysfakcję, dlatego prócz standardowego mycia grobów w Warszawie i innych miastach, oferuje też realizację indywidualnych zleceń. W ich ramach może nadzorować wymianę pomnika, wymienić ławeczkę, obsadzić nagrobki kwiatami czy zamówić mszę. Swoim klientom służy także radą i pomocą w kwestii pielęgnacji nagrobków. Biała Lilia to firma, która zajmuje się profesjonalnie opieką nad grobami. Wykonuje usługi na cmentarzach w wielu miastach, w tym 20 znajdujących się w Warszawie.

Firma posiada bogaty wybór usług, co wpływa na kompleksowość jej oferty. Zarówno sprząta, myje oraz dekoruje nagrobki, jak i poddaje renowacji litery na płytach. Poza tym może zamontować przy grobie ławeczki lub wymienić jego pomnik. Nadzoruje również prace innych firm na życzenie klienta.

 Biała Lilia jest również otwarta na inne zlecenia, wystarczy się skontaktować z jej pracownikami. Firma wie, że klienci nie zawsze mają możliwość zadbania o grób bliskich osób, dlatego robi to za nich z należytym szacunkiem i starannością.

Biała Lilia (5)

Dominika

2019-11-17 22:16:44

Adres IP:

*.*.*.97

Firma godna zaufania. Jakość świadczonych usług na bardzo dobrym poziomie.

ocena

5
Patryk

2019-10-13 14:25:55

Adres IP:

*.*.*.109

Ostatnio zwróciłem się w sprawie renowacji liter na nagrobku mojej mamy. Wszystko szybko wykonali i z dbałością o szczegóły. Polecam.

ocena

5
Nadia

2019-06-13 22:22:31

Adres IP:

*.*.*.151

Bardzo dobre usługi. Cenię sobie tą firmę i polecam każdemu.

ocena

5
Iga

2019-06-11 11:45:28

Adres IP:

*.*.*.97

Współpraca z firmą Biała Lilia układa się bardzo dobrze. Usługi wykonane zawsze na czas i zgodnie z oczekiwaniami.Polecam

ocena

5
Biała Lilia - Co wiesz?

2018-06-15 10:13:19

Adres IP:

*.*.*.15

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Biała Lilia lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem pracy w tej firmie? I w pierwszym i w drugim przypadku warto napisać komentarz odnośnie informacji, które znasz lub chcesz się dowiedzieć.

Inne firmy

Imprezy integracyjne Strzyżów Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

4.7/5
Maxton Design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Odszkodowania za obrażenia w UK


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Dast Consulting Sp. z o.o. lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Dast Consulting Sp. z o.o. - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Sokolowska Malgorzata Tlumacz Przysiegly Jezyka Angielskiego lub współpraca z nią? A...

Sokolowska Malgorzata Tlumacz Przysiegly Jezyka Angielskiego - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz z pierwszej ręki jak wygląda praca w firmie Wydawnictwo Górnicze Sp. z o.o. lub współpraca z nią? A może interesujesz się podjęciem...

Wydawnictwo Górnicze Sp. z o.o. - Co wiesz?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Gazetki promocyjne sklepów


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Paweł Siastała flebolog Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Exceleo meble z Włoch

Goździkowa 14a/6 Rzeszów
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Nowoczesne meble do przedpokoju

Nowoczesne meble do przedpokoju

Profesjonalne maszyny do formowania ciastek

Profesjonalne maszyny do formowania ciastek

Na co zwrócić uwagę kupując papier do drukarki?

Na co zwrócić uwagę kupując papier do drukarki?