Wycieczki szkolne na Podkarpaciu - gdzie warto się wybrać?

Wycieczki szkolne na Podkarpaciu - gdzie warto się wybrać?

Pstrągowa to piękna wieś znajdująca się na terenie województwa podkarpackiego, która słynie w okolicach z obiektu o nazwie Siedlisko Janczar oferującego mnogość możliwości zadowalających dzieci oraz młodzież. Podstawowymi usługami skierowanymi w stronę tej grupy odbiorców są wycieczki szkolne zarówno o charakterze jednodniowym, jak i dłuższym - tak zwana Zielona Szkoła.

 


Miejsce idealne

Siedlisko Janczar usytuowane jest w pobliżu Strzyżowa i jakieś 20km od Rzeszowa, co sprawia, że mieszkańcy właśnie tych miast najchętniej korzystają z usług obiektu. Wszechobecna cisza i walory przyrodnicze to tylko niektóre cechy, jakie czynią obszar "Małych Bieszczad" popularnym i atrakcyjnym miejscem na wypoczynek, bo to właśnie tam znajduje się omawiany obiekt.

 


Oferta Zielonej Szkoły

Siedlisko Janczar umożliwia zorganizowanie licznych wycieczek  szkolnych o rozmaitym celu i charakterze. Jedną z opcji jest wyjazd do Pstrągowej na popularną wśród dzieci i młodzieży Zieloną Szkołę, czemu sprzyja oferta dla szkół z wyżywieniem i wysokiej jakości warunkami noclegowymi. Własna łazienka, Wi-Fi oraz telewizor w każdym pokoju to tylko nieliczne dogodności, na które mogą liczyć uczestnicy Zielonej Szkoły. Bogata oferta już w samym zakresie podstawowym dostarcza liczne atrakcje uwzględniające między innymi skorzystanie z walorów przyrodniczych miejsca oraz posiadane świetnie wyposażone zaplecze rekreacyjno-sportowe. Dodatkowo można dokupić rozmaite atrakcje, które uczynią kilkudniowy pobyt gości niezapomnianym.


Wspaniały pomysł na wycieczkę

Dzięki otoczeniu zachwycającej przyrody, bogatej ofercie ośrodka jeździeckiego oraz licznym prowadzonym warsztatom Siedlisko Janczar świetnie nadaje się na przyjazd w ramach szkolnej wycieczki. Na ofertę obiektu składają się rozmaite pakiety charakteryzujące się odmiennym doborem zajęć i atrakcji, dzięki czemu każda grupa może wybrać najlepszą dla siebie propozycję aktywności. Dodatkowym atutem ośrodka jest możliwość jego odwiedzin również zimą - w tym okresie królują inne atrakcje, oczywiście dostosowane do tej pory roku. Zorganizowanie malowniczego kuligu czy jazda na wypożyczonych bezpłatnie sankach to tylko niektóre z opcji, jakie oferuje Siedlisko Janczar zimą.


Cała oferta Siedliska Janczar dostępna jest na jego stronie internetowej.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak zorganizować komunię na Podkarpaciu?

Jak zorganizować komunię na Podkarpaciu?

Big-bagi - niezastąpione opakowania w wielu branżach

Big-bagi - niezastąpione opakowania w wielu branżach

Porady dotyczące przechowywania i transportu produktów w workach BIG-BAG

Porady dotyczące przechowywania i transportu produktów w workach BIG-BAG