Wesele w stylu rustykalnym - czym jest i gdzie warto?

Wesele w stylu rustykalnym - czym jest i gdzie warto?

Wesela w stylu rustykalnym od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jeśli interesuje Was organizacja tego typu imprezy, powinniście rozejrzeć się za wnętrzem pasującym do tego właśnie klimatu. Przyjęciom rustykalnym towarzyszą bowiem piękna przyroda, rodzinna atmosfera i sielski klimat wiejski. Wesele w stylu rustykalnym na Podkarpaciu można choćby urządzić w domu weselnym Siedlisko Janczar w Pstrągowej, który oczarowuje otoczeniem niesamowitej natury, drewnianym wykończeniem wnętrza i idealnie dopracowanymi detalami. Postawcie na naturalne piękno i chłopski klimat podczas urządzania weselnego przyjęcia, a Wy i Wasi goście będziecie czuli się swobodnie, a przy tym otrzymacie niezapomniane wrażenia oraz świetną zabawę.

Wesele w stylu rustykalnym na Podkarpaciu - gdzie warto?

Istnieje aktualnie na rynku tyle domów weselnych, że sporo osób zastanawia się - gdzie warto i czym sugerować się podczas wyboru najlepszego lokalu. Podpowiadamy więc od czego zacząć - pod uwagę warto wziąć dogodną lokalizację (niezbyt odległą od kościoła i domu), budżet oraz preferowany styl imprezy. Wydawać by się mogło, że ostatnia kwestia nie jest wcale aż tak ważna, wybór konkretnej sali jednak może nas ograniczać lub wręcz przeciwnie. Istotne jest bowiem, aby wszystkie elementy przyjęcia weselnego tworzyły razem spójną całość - od wyglądu ścian począwszy, na dekoracjach na stołach kończąc. Jeśli rozważacie właśnie organizację wesela w Rzeszowie w stylu rustykalnym, polecamy zwrócić uwagę na ofertę Siedliska Janczar w Pstrągowej.

Pstrągowa leży mniej więcej 20 km od Rzeszowa - a więc bardzo blisko stolicy Podkarpacia - a jednocześnie znajduje się na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Siedlisko Janczar otacza zatem piękna przyroda, co stanowi ważny element wesela w stylu rustykalnym, znajdując się jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Para Młoda może zatem zorganizować przyjęcie rustykalne w Chacie weselnej lub Karczmie weselnej, mając na uwadze każdy szczegół od A do Z typowy dla stylu rustykalnego. Obie opcje wpisują się idealnie w klimat sielskiego wesela wiejskiego za sprawą drewnianego wnętrza, naturalnego zapachu i fantastycznej przyrody widocznej z dużych okien.

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Jeśli posiadacie podstawę dla Waszego wesela w stylu rustykalnym, czyli drewniane wnętrze oraz zaciszne otoczenie przyrody, możecie przejść do innych elementów aranżacji. Przyjęcia weselne w stylu rustykalnym można uatrakcyjnić za sprawą różnorodnych dekoracji, ważne jest jedynie zachowanie minimalizmu, nastrojowości oraz nawiązania do klimatu wsi wszystkich dobranych dodatków. Możemy jednak wskazać najczęściej wybierane dekoracje: zegary, skrzynie oraz plastry drewniane, kompozycje wykonane ze świeżych kwiatów, koronkowe serwety lub obrusy oraz różnokolorowe świece. Nie zapomnijcie oczywiście o wyborze odpowiednich zaproszeń, winietek i zawieszek na alkohol, menu oraz muzyki. Wesele ukierunkowane na konkretny styl powinno tworzyć razem dokładnie przemyślaną całość, w której każdy element jest idealnie do siebie dopasowany. Możecie na to wszystko liczyć, decydując się na organizację przyjęcia w domu weselnym w Pstrągowej - więcej informacji na stronie internetowej Siedliska Janczar.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Czy samodzielna wycena nieruchomości jest możliwa?

Czy samodzielna wycena nieruchomości jest możliwa?

Podstawy działania automatycznych owijarek: przewodnik dla początkujących

Podstawy działania automatycznych owijarek: przewodnik dla początkujących

Maszyny do małej cukierni

Maszyny do małej cukierni