V-Laser - nowość w dziedzinie zamykania naczynek

V-Laser to najnowsze rozwiązanie firmy Won-Tech, które ma na celu redukcję zmian naczyniowych i pigmentowych, a także odmłodzenie skóry. Ten uniwersalny sprzęt doskonale radzi sobie ze zwiotczeniem skóry, a sporym atutem metody jest fakt, że nie wymaga ona rekonwalescencji po przeprowadzonym zabiegu. V-Laser umożliwia zamykanie naczynek i leczenie rumienia, zarówno na twarzy, jak i na kończynach dolnych.

 

Leczenie skóry za pomocą V-Lasera jest niezwykle skuteczne i polega na dostarczeniu energii cieplnej lasera do chromoforów skóry, które wskutek tego zostają nieodwracalnie uszkodzone. Możliwe jest zastosowanie tej metody w przypadku takich zmian, jak trądzik różowaty, naczyniaki płaskie, czy też plamy soczewicowate, jednak wymagają one zastosowania wyższego współczynnika absorpcji oraz mniejszej głębokości penetracji w hemoglobinie oraz melaninie. Przyjęcie odwrotnych parametrów jest natomiast odpowiednim rozwiązaniem w czasie leczenia zmian naczyniowych oraz pigmentowych skóry właściwej. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego urządzenia możliwe jest skuteczne leczenie żylaków oraz rumienia, które często stają się powodem kompleksów oraz dyskomfortu.

Istotną zaletą urządzenia jest możliwość zastosowania go podczas zabiegu Genesis, który ma na celu zagęszczenie skóry, to znaczy przywrócenie jej pierwotnego napięcia. Nie powoduje on uszkodzeń naskórka, a także nie wymaga znieczulenia oraz późniejszej rekonwalescencji, więc doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzebny jest szybki, a zarazem spektakularny efekt. Gwarantuje on natychmiastowy efekt odmłodzenia oraz świeży, pełen witalności wygląd, a przy tym nie wymaga rezygnacji z codziennych obowiązków oraz aktywności. Warto więc korzystać z zabiegów wykorzystujących potencjał V-Lasera, z którego często korzystają również gwiazdy. Zastosowanie tej metody zapewnia doskonale widoczne rezultaty bez konieczności wprowadzania diametralnych zmian w dotychczasowym życiu.

Opinie (4)

Martyna

2019-11-27 15:26:08

Adres IP:

*.*.*.39

Moja twarz po zabiegach z użyciem v-lasera w klinice dr Pardy wygląda cudownie.
Martyna

2019-11-27 15:26:08

Adres IP:

*.*.*.39

Moja twarz po zabiegach z użyciem v-lasera w klinice dr Pardy wygląda cudownie.
kasia

2019-03-01 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.22

korzystalam z v-laser - naprawde swietny zabieg, rewelacja, mialam naczynka na twarzy i juz ich nie mam cos pieknego
Artur

2019-01-02 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

Serdecznie polecam zamykanie naczynek rowniez korzystałem, jest ok

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wyposażenie lokalu gastronomicznego

Wyposażenie lokalu gastronomicznego

Wpływ pogody na stan nagrobków i jak temu zaradzić

Wpływ pogody na stan nagrobków i jak temu zaradzić

Wybór idealnego hotelu na Twoje wymarzone wesele

Wybór idealnego hotelu na Twoje wymarzone wesele