Smart Kid Belt vs sprzedawcy fotelików

Smart Kid Belt vs sprzedawcy fotelików

Każdy rodzic, któremu zależy na bezpieczeństwie dziecka w trakcie podróży samochodem, rozważa różne rozwiązania zanim zdecyduje się na wybór. Jeszcze do niedawna można było wybierać jedynie pomiędzy fotelikami, a podstawkami, które nie cieszyły się dobrą opinią. Obecnie jednak istnieje bezpieczna alternatywa w postaciadaptera do pasów Smart Kid Belt. To urządzenie, które spotkało się z aprobatą ekspertów i zostało zalegalizowane jako urządzenie podtrzymujące uprawniające do przewożenia dzieci. Nie każdy ucieszył się jednak z nowości na rynku. Sprzedawcy fotelików natychmiast podnieśli głos, krytykując adapter.

Smart Kid Belt a negatywne opinie
Niemal każda branża jest narażona na to, że konkurencja będzie stosować nieuczciwe techniki rywalizacji. Mogłoby się jednak wydawać, że w przypadku gdy chodzi o bezpieczeństwo dzieci, manipulacja faktami nie będzie mieć miejsca. Niestety tutaj również doszło do takiej sytuacji i producent Smart Kid Belt musi odpierać ataki sprzedawców, którzy zarzucają, że urządzenie nie spełnia standardów. Póki co w tej sprawie to Smart Kid Belt jest górą, ponieważ posiada liczne dowody na bezpieczeństwo w postaci pozytywnych wyników w testach dynamicznych. Sprzedawcy fotelików nie mają na poparcie swoich twierdzeń żadnych dowodów, jednak nie przeszkadza im to w atakowaniu urządzenia i rozsiewaniu wątpliwości wśród rodziców.

Testy zderzeniowe i wyniki
Nie od dziś wiadomo, że najlepszym dowodem na bezpieczeństwo danego urządzenia są testy zderzeniowe. Smart Kid Belt posiada na swoim koncie testy wykonane w instytutach Pimot i Calspan. Urządzenie osiągnęło świetne wyniki, które można sprawdzić na stronie producenta. Jak dotąd wielu rodzicom brakowało jednak jasnych informacji, jak adapter sprawuje się w stosunku do innych urządzeń. W odpowiedzi na te potrzeby niedawno przeprowadzono testy zderzeniowe, w których porównano jak sprawuje się adapter, podstawki i foteliki dla dzieci. Wszystkie badania przeprowadzone zostały w tych samych warunkach, aby zapewnić wynikom jak największa wiarygodność. Okazało się, że to właśnie Smart Kid Belt uzyskuje najmniejsze przeciążenia w odcinku szyjnym, a także odcinku głowy oraz torsu. Dzieci podróżujące w Smart Kid Belt są więc w mniejszy sposób narażone na urazy w tych partiach ciała. 

Opinie (5)

Bielna E.

2020-02-24 10:07:32

Adres IP:

*.*.*.95

Ok. Nic się nie dzieje, poza tym myślę iż nie jest pan jedyną osobą, która w mojej opinii padła pomówieniom sprzedawców fotelików i jak najbardziej ma pan prawo czuć rozdrażniony. Pozdrawiam ;)
John

2020-02-23 22:50:19

Adres IP:

*.*.*.37

A to przepraszam najmocniej, wydawało mi się że reprezentuje pan którąś ze stron. Przyznam trochę jestem rozdrażniony tą sytuacją bo ledwo jak zainstalowałem adapter zaraz gdzieś wyczytałem, że niebezpieczny że to że tamto. Ale poszedłem po rozum i zacząłem szukać informacji na ten temat w wiarygodnych w mojej ocenie źródłach. Film i badania na stronie fundacji także okazały się pomocne w opinii, no i przede wszystkim strona producenta na którą wcześniej nie wiadomo czemu nie dotarłem.
Bielna E.

2020-02-20 06:45:43

Adres IP:

*.*.*.95

Pan proszę pana, Ernest dla ścisłości. Specjalista ze mnie żaden, zapomniałem napisać że używam tak owego urządzenia podtrzymującego jakoś od 2/2,5 roku i nigdy, przenigdy nie zauważyłem nic co mogło by wzbudzić moje wątpliwości.
John

2020-02-19 23:46:53

Adres IP:

*.*.*.37

A pani to rozumiem kolejna znawczyni i specjalistka od wydawania osądów jest, tak?
Bielna E.

2020-02-19 09:16:53

Adres IP:

*.*.*.95

Dobrze, że ktoś w tej sprawie pomijając sprzedawców fotelików pisze na ten temat, fajny artykuł. Przyglądam się od jakiegoś czasu temu co się wypisuje i jedno na pewno co mogę stwierdzić, to że adapter nadal świetnie się sprzedaję a i sam producent nie zamierza jak widać stosować oficjalnego komunikatu w temacie. Jak dla mnie dużo się nie trzeba namyśleć żeby wybrać stronę w sprawie.

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Pożyczka hipoteczna na rozwój firmy - czy warto?

Pożyczka hipoteczna na rozwój firmy - czy warto?

Poradnik: Jak utrzymać piec cukierniczy w doskonałym stanie

Poradnik: Jak utrzymać piec cukierniczy w doskonałym stanie

Biuro rachunkowe przejmuje wszystkie faktury

Biuro rachunkowe przejmuje wszystkie faktury