Skuteczne zwiększanie produkcji z wykorzystaniem maszyn pakujących

Skuteczne zwiększanie produkcji z wykorzystaniem maszyn pakujących

Polski producent maszyn pakujących LS Tech zajmuje się skutecznym zwiększaniem wydajności produkcji poprzez zastosowanie nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń pakujących różnego rodzaju towary. Tym sposobem można znacząco przyspieszyć i usprawnić proces produkcji, którego jednym z elementów jest właśnie dozowanie i pakowanie produktów w poręczne worki oraz kubki. Firma LS Tech specjalizuje się w wykonywaniu maszyn pakujących wykorzystywanych w przemyśle spożywczym oraz ciężkim. Dzięki nim można pakować większą ilość produktów w o wiele krótszym czasie.

Maszyny pakujące - w jaki sposób zwiększają produkcję?

Maszyny pakujące od firmy LS Tech cechują się znaczącym zwiększeniem produkcji dzięki sprawnemu i jednocześnie bezpiecznemu pakowaniu produktów. Urządzenia te zachowują przy tym jak najwyższą jakość samego pakowania. W zależności od wybranej maszyny pakującej, rodzaju pakowanego produktu, dozowanej jego ilości i temu podobnych czynników, można oszacować średnią ilość pakowanych towarów w przeciągu jednej minuty. Przykładowo w przypadku maszyn pakujących LS P200 INOX, LS P300 INOX oraz LS P500 INOX są to: 10 worków/1 min. - sól w 25 kg workach; 18 worków/1 min. - proszek do prania w 5 kg workach czy też 15 worków/1 min. - kiszona kapusta w 1 kg workach. Średnio szacuje się, że wydajność pakowania przy wykorzystaniu omawianych urządzeń wynosi do 20 worków/1 min. Kwestia ta jest uzależniona od rodzaju i ilości konkretnego towaru.

Zalety maszyn pakujących

Wszystkie maszyny pakujące proponowane przez polską firmę LS Tech są bardzo proste w obsłudze i sterowane z poziomu panelu dotykowego. W przypadku większości urządzeń istnieje możliwość stosowania różnych zespołów dozowania oraz formowania worka. Pozwala to na pakowanie przy pomocy jednej maszyny różnorodnych produktów i zmieniania wielkości ich porcji przeznaczonej do umieszczenia w jednym worku. Większość maszyn pakujących od LS Tech została wyposażona w profesjonalny system autodiagnostyki, który przede wszystkim ma za zadanie informować o ewentualnych nieprawidłowościach występujących podczas ich pracy.

Omawiane urządzenia stanowią zatem skuteczny sposób na zwiększenie produkcji, jeśli mowa o sprawnym i bezpiecznym pakowaniu towarów. Są one intuicyjne w obsłudze, ich właścicielom stwarzają szerokie możliwości związane z dozowaniem i zmienianiem wielkości opakowań, jak również są w stanie same raportować o zaistniałych problemach związanych z ich pracą za sprawą wbudowanego systemu autodiagnostyki.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Kontrola skarbowa

Kontrola skarbowa

Zalety wyboru hotelu na wesele - dowiedz się więcej

Zalety wyboru hotelu na wesele - dowiedz się więcej

Mistrzowie wystąpień: Jak osiągnąć doskonałe prezentacje?

Mistrzowie wystąpień: Jak osiągnąć doskonałe prezentacje?