Profesjonalne maszyny do formowania ciastek

Profesjonalne maszyny do formowania ciastek

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości maszyn do wyposażenia zaplecza cukierni odpowiednim rozwiązaniem będzie dla Ciebie polski producent maszyn cukierniczych Hasborg, który specjalizuje się w tworzeniu wysokiej klasy urządzeń przeznaczonych do formowania ciastek. Firma w branży działa od wielu lat i słynie z produkcji wysokiej jakości, wydajnych automatów do formowania, dekorowania, a także wypieków rozmaitych rodzajów ciastek. W żadnej piekarni nie może zabraknąć nowoczesnych maszyn do formowania ciastek, wśród których można wymienić Duomax, Quatromax czy Triomax. Wspomniane maszyny różnią się pomiędzy sobą ilością pojemników przygotowanych na ciasto, nadzienie, a także na polewę. Wspomniane urządzenia pozwolą Ci produkować nie tylko pyszne, ale również estetyczne blaty biszkoptowe bezy, kokosanki, markizy oraz pierniczki czy nawet ciasteczka nadziewane, wielokolorowe lub ciasteczka z polewą.

Wielofunkcyjne maszyny do formowania ciastek

Maszyny do produkcji ciastek marki Hasborg są łatwe w obsłudze i w większości mają stałe połączenie z serwisem przez WiFi, dzięki zmianom w jakichkolwiek ustawieniach można dokonywać swobodnie. Automaty do formowania ciastek pozwolą Ci wyposażyć profesjonalną cukiernię, ponieważ bez większego problemu będą pracować w ciągu technologicznym. Co więcej, maszyny do formowania Hasborg są maszynami niezwykle wydajnymi i energooszczędnymi, dzięki którym otrzymasz powtarzalne wypieki wysokiej jakości, które umożliwią Ci w pełni profesjonalną produkcję słodyczy. Wielofunkcyjne maszyny do formowania ciastek Hasborg powstały z myślą o produkcji wielu rodzajów ciastek, np. nadziewanych czy o odmiennych fakturach, a nawet rozmiarach.

Seria MINI do małej cukierni

W asortymencie marki Hasborg dostępna jest seria maszyn do formowania Mini, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, jednakże z powodzeniem wykonają pracę nawet kilku cukierników. Prezentowane urządzenie świetnie sprawdzi się w mniejszych lokalach, jak również w hotelach, restauracjach czy cukierniach. Kompaktowa wielkość urządzenia do formowania ciastek, łatwy w obsłudze panel sterowania to gwarancja komfortowej produkcji słodyczy i ciasteczek.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak budować długoterminowe relacje z klientami w agencji interaktywnej?

Jak budować długoterminowe relacje z klientami w agencji interaktywnej?

Fotografowanie nagrobków: sztuka i etyka

Fotografowanie nagrobków: sztuka i etyka

Sprawy rachunkowo-księgowe w firmie

Sprawy rachunkowo-księgowe w firmie