Maszyny piekarnicze - w co warto zainwestować?

Maszyny piekarnicze - w co warto zainwestować?

Decydując się na założenie biznesu piekarniczego lub cukierniczego należy podjąć decyzję o zakupie odpowiednich maszyn. To, w które urządzenia piekarnicze warto zainwestować, zależy przede wszystkim od wielkości produkcji oraz typu wytwarzanych wyrobów cukierniczych. Jedno jest pewne - na wyposażeniu zakładu z pewnością nie warto oszczędzać. Inwestycja w zakup nowoczesnych i wydajnych maszyn i tak się zwróci, a firma rozrośnie się i możliwa będzie produkcja wielu smacznych wypieków.

Polska marka Hasborg istnieje w branży od wielu lat. Firma zatrudnia specjalistów w dziedzinie tworzenia nowoczesnych, energooszczędnych i wysoce wydajnych maszyn do formowania, wypieku oraz dekoracji ciasteczek. Jak wspomniano wyżej, przy kompletowaniu wyposażenia piekarni albo cukierni ogromne znaczenie ma wielkość zakładu produkcyjnego. Zupełnie inne urządzenia znajdą zastosowanie w firmach z działu HoReCa, a inne w przypadku profesjonalnych przedsiębiorstw, w których powstają hurtowe ilości wybranych wypieków.
Hasborg proponuje maszyny dedykowane zarówno pierwszej, jak i drugiej grupie. Jednym z urządzeń, które przeznaczone jest do zastosowania w tych mniejszych kuchniach, jest Baby Maxdrop. Maszyna ma niewielki rozmiar i bez trudu zmieści się na zapleczu restauracji lub w wyposażeniu kuchni w restauracji. Baby Maxdrop bez trudu zastąpi pracę najlepszego cukiernika, rozszerzając menu restauracji o wiele smakowitych ciasteczek kruchych https://www.hasborg.pl/oferta/maszyny-do-formowania-ciastek.html
W przypadku konieczności wyposażenia dużego zakładu produkcyjnego, niezbędny będzie zakup bardziej specjalistycznych urządzeń. W dużej cukierni warto umieścić odpowiedni automat do formowania, nowoczesny piec oraz maszynę do pracy z czekoladą lub dekorowania. Jednym z urządzeń, w które z pewnością warto zainwestować, jest Triomax. Cechą automatu są trzy pojemniki, z czego dwa przeznaczone są na ciasto, a trzeci na wybraną dekorację albo nadzienie. Triomax umożliwia wyrób m.in. pierniczków, ciasteczek kilkukolorowych, z nadzieniem, z polewą, markiz muffin czy ekler. Triomax posiada najwyższej klasy komponenty, pochodzące od najlepszych producentów. Automat z powodzeniem może działać zarówno samodzielnie, jak i dołączony do profesjonalnej linii produkcyjnej.
W wyposażeniu nowoczesnej piekarni niem może zabraknąć odpowiedniego pieca. Konwekcyjny piec tunelowy marki Hasborg to wysokiej klasy urządzenie wyróżniające się bardzo dużą izolacją cieplną. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu utrzymującego stałą temperaturę oraz krótkim czasie nagrzewania, piec pozwala wygenerować oszczędności, wpływając tym samym na wydajność produkcji całego zakładu.
Maszyny piekarnicze marki Hasborg to jedne z najnowocześniejszych propozycji do wyposażenia piekarni i cukierni na rynku. Każde z oferowanych urządzeń posiada łatwy w obsłudze panel sterowania, łączność WiFi z serwisem oraz możliwość zapisywania w pamięci autorskich receptur. Zakup wyrobów Hasborg to bardzo dobra decyzja. Dzięki niej stworzysz w pełni profesjonalne miejsce produkcji i wyrobisz swoją markę, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

Opinie (1)

Henryk

2021-02-08 13:11:46

Adres IP:

*.*.*.59

Piekarnictwo, to gałąź w której inwestycja w profesjonalny sprzęt, zawsze przekłada się na wymierne efekty w postaci zwiększonej produkcji.

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Kuchnia modułowa - dlaczego warto na nią się zdecydować?

Kuchnia modułowa - dlaczego warto na nią się zdecydować?

V-Laser - nowość w dziedzinie zamykania naczynek

V-Laser - nowość w dziedzinie zamykania naczynek

Wykorzystanie frameworków front-end, takich jak Angular czy React, w tworzeniu stron internetowych

Wykorzystanie frameworków front-end, takich jak Angular czy React, w tworzeniu stron internetowych