Maszyny do małej cukierni

Maszyny do małej cukierni

Założenie własnej cukierni to nierzadko duże marzenie, które pozornie nie wydaje się trudne do zrealizowania, ale jednocześnie wymaga odpowiedzialności i znacznych nakładów finansowych. Z tej przyczyny często potencjalni właściciele stają przed wyborem pomiędzy dużym lokalem a dobrą lokalizacją.

Decydując się na drugą opcję, należy wziąć pod uwagę, że miejsce nie tylko w lokalu dla klientów, ale również na zapleczu kuchennym będzie mocno ograniczone. Dlatego też warto do jego aranżacji warto przywiązać szczególną wagę. Odpowiednie wyposażenie cukierni stanowi klucz do jej właściwego funkcjonowania - jeśli pracownicy będą zmuszeni do pracy na niewielkiej, chaotycznie urządzonej i przytłaczającej przestrzeni, wpłynie to negatywnie na ich wydajność.

Elementami, które muszą się znaleźć w każdej cukierni są przede wszystkim profesjonalne piece cukiernicze, które zapewnią wysoką jakość wypieków oraz personalizację procesu pieczenia, ubijarka do mieszania mas cukierniczych, urządzenie do wałkowania ciasta i różne drobne, ale konieczne akcesoria takie jak formy, blachy, stojaki, łopatki i noże. Ponadto należy pamiętać o urządzeniach do chłodzenia produktów, blatach roboczych oraz miejscu do zmywania naczyń. Zmieszczenie wszystkich tych przedmiotów może wydawać się trudne, ale jest konieczne do prowadzenia własnej cukierni.

Już na początku swojej działalności warto zdecydować się na sprzęt wysokiej jakości, który swoją wydajnością i trwałością będzie stanowił inwestycję na dłuższy czas i nie będzie wymagał częstego serwisowania. Nowoczesne urządzenia się ponadto energooszczędne i znacznie usprawniają proces produkcyjny. Nie muszą też zajmować wiele miejsca - jednym z producentów oferujących niewielkich rozmiarów sprzęt właśnie dla małych cukierni jest firma Hasborg. W swoim asortymencie posiada chociażby maszynę Baby - Maxdrop 400. Przy jej pomocy można z powodzeniem wyprodukować ciastka o różnych kształtach i rozmiarach, które będą zaskakiwać świetną prezencją i nieprzeciętnym smakiem.

Opinie (2)

Sabina

2021-02-02 10:40:39

Adres IP:

*.*.*.78

Cieszy mnie takie podejście producentów, którzy oprócz produkcji profesjonalnego sprzętu do masowego wyrobu, myślą też o tych mniejszych zakładach gastronomicznych.
Agata

2020-07-07 06:40:12

Adres IP:

*.*.*.59

Widziałam gdzieś całkiem nie dawno na targach to urządzenie Baby Maxdrop 400 i absolutnie mnie zainteresowało, jestem już po wstępnych rozmowach i w najbliższym czasie planuję spotkanie z przedstawicielem producenckim.

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jakie są błędy do uniknięcia podczas wyceny nieruchomości?

Jakie są błędy do uniknięcia podczas wyceny nieruchomości?

Porady dotyczące przechowywania i transportu produktów w workach BIG-BAG

Porady dotyczące przechowywania i transportu produktów w workach BIG-BAG

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?

Jak wybrać idealną automatyczną owijarkę dla twojej produkcji?