Lamele ścienne dekoracyjny hit w aranżacji wnętrz!

Lamele ścienne dekoracyjny hit w aranżacji wnętrz!

Lamele ścienne, czyli panele dekoracyjne to hit w aranżacji nowoczesnych wnętrz — nie tylko jest to propozycja odznaczająca się oryginalnym designem, ale również zwiększoną funkcjonalnością. Lamele w niczym nie przypominają tandetnej boazerii i najczęściej wykonane są z klejonki sosnowej, która nie tylko gwarantuje materiałowi trwałość, giętkość i stabilność, a także dopełnienie designu za pomocą struktury drewna. Lamele wyróżniają się aspektem lekkości i ponadczasową elegancją, dzięki czemu staną się wyjątkowym dopełnieniem niemal każdej aranżacji — modernistycznej, industrialnej, jak również nieco bardziej tradycyjnej.

Nieskończone możliwości designu

Drewniane lamele ścienne tworzą niepowtarzalną dekorację ścienną, którą będzie można swobodnie dopasować do indywidualnych potrzeb pod względem gustu, jak i dopasowania przestrzeni. Panele lamelowe świetnie prezentują się zarówno na niewielkiej części ściany, jak również na całej powierzchni ściany. Drewniane panele świetnie sprawdzą się w formie przedziałki pomiędzy otwartą kuchnią a salonem lub jadalnią, a także idealnie odnajdą się w formie aranżacji za ściankami telewizyjnymi. Lamele ścienne wyglądają efektownie, a zarazem prezentują się niezwykle nowocześnie i naturalnie — niewiele kosztują, a jednocześnie wprowadzą do wnętrza powiew elegancji i luksusu.

Zalety lameli ściennych z klejonki sosnowej

Producent drewna klejonego Richd. Anders dba o wysoką jakość produkowanych materiałów, podczas których produkcji wykorzystuje się drewno w klasie i jakości zamówionej przez klienta. Najczęściej wykorzystywanym drewnem do produkcji klejonki jest drewno sosnowe, które charakteryzuje się zwiększoną odpornością na drobne uszkodzenia, a zarazem jest giętkie i tanie w produkcji. Dlaczego warto postawić na lamele ścienne? Przede wszystkim odznaczają się one nowoczesnym, a zarazem eleganckim wyglądem, a jednocześnie charakteryzują się zwiększoną trwałością, dzięki czemu będą idealnym zabezpieczeniem dla ścian. Trójwymiarowe panele ścienne mają uniwersalny design, dzięki czemu świetnie będą komponować się z różnymi designami wnętrz. Tego typu lamele ścienne mają również właściwości termoizolacyjne, jak również wyciszające, a także są łatwe w montażu.

Opinie (1)

Dominik

2021-10-01 06:01:47

Adres IP:

*.*.*.59

Podoba mi się to rozwiązanie z lamelami ściennymi, daje ogromne możliwości aranżacji.

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Księgowość dla początkujących

Księgowość dla początkujących

Skuteczna obsługa sklepu internetowego

Skuteczna obsługa sklepu internetowego

Zatrudnienie księgowego w firmie

Zatrudnienie księgowego w firmie