Klinika Chirurgi Naczyniowej

Klinika Chirurgi Naczyniowej

Wizyta u lekarza flebologa to połączenie wywiadu z pacjentem, z kompleksowym badaniem USG Doppler żył kończyn dolnych, które pozwoli lekarzowi sprawdzić stan żył pacjenta, przepływ krwi, jak i pracę zastawek. Do flebologa należy zarejestrować się, gdy tylko naszą uwagę zwrócą niepokojące objawy, nawet osoby w młodym wieku zmagają się z z żylakami, wymagającymi zabiegu lecznia. Wizyta u lekarza specjalizacji flebolog nie ma dolnej ani górnej granicy wieku pacjenta.

Lekarz flebolog, który opracował innowacyjną technikę umożliwiającą odzyskanie pacjentowi kształtnych i pięknych nóg bez żylaków i pajączków. Dla lekarza leczenie żylaków jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim życiową pasją. Lekarz Flebolog doświadczenie i wiedzę zdobywał studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie.

Sprawdź koniecznie: Pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej

 


Doktor z chęcią pokazuje rezultaty przeprowadzanych zabiegów oraz efekty leczenia na mediach społecznościowych w formie tik-toków czy postów na Instagramie, za pomocą których znacznie zwiększa zainteresowanie problemem niewydolności żylnej wśród młodszej publiczności, która często bagatelizuje problem.

Flebolog posiada wieloletnią praktykę w leczeniu żylaków. Jest ekspertem w dziedzinie flebologii, który nie tylko sam dokształca się na arenie międzynarodowej, ale również organizuje szkolenia lekarzy z całej Polski, prowadząc szkolenia z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także w zakresie diagnostyki dopplerowskiej.

Chirurg naczyniowy przyjmuje w Klinice Chirurgi Naczyniowej zlokalizowanej w Warszawie. Na wizytę u znanego lekarza flebologa można umówić się również w formie konsultacji online, których termin należy wcześniej ustalić z asystentką lekarza. Już podczas pierwszej wizycie u chirurga naczyniowego możliwe jest wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Splitter przedni - czy warto zainwestować w tę część?

Splitter przedni - czy warto zainwestować w tę część?

Jak wyposażyć cukiernię?

Jak wyposażyć cukiernię?

Imprezy firmowe/integracyjne

Imprezy firmowe/integracyjne