Jak wyposażyć cukiernię?

Jak wyposażyć cukiernię?

Planujesz otworzenie cukierni, po której wyroby cukiernicze będzie ustawiała się długa kolejka? W takim przypadku musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie cukierni, a więc w zaplecze, na którym będzie przebiegała w sposób niezwykle sprawny produkcja, wypiekanie ciastek i ich przyozdobienie. Własna cukiernia może być świetnym pomysłem na biznes, oczywiście jeżeli przyciągniemy klientów aromatycznymi wypiekami i najwyższej jakości ciastami czy ciasteczkami, które będą wyróżniać się spośród konkurencji.

Maszyny do formowania ciastek

Jeżeli poszukujesz wysokogatunkowych maszyn do wyposażenia cukierni, koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń od producenta Hasborg. Firma, która działa w branży od wielu lat, zajmuje się tworzeniem wysokiej klasy maszyn przeznaczonych do formowania różnego rodzaju ciastek. Wśród maszyn producenta dostępne są modele Duomax, Triomax, a nawet Quatromax, które różnią się pomiędzy sobą wielkościami pojemników na ciasto, jak również pojemników na polewę. Maszyny formujące umożliwiają produkowanie pysznych muffinów, kokosanek, markizów, jak również bez. Maszyny do formowania ciastek umożliwiają tworzenie ciasteczek nadziewanych lub oblewanych polewą nawet w kilku kolorach. Zaletą maszyn od producenta Hasborg jest to, że można je dowolnie modyfikować i przystosowywać do wymagań klientów.

Perfekcyjnie upieczone ciasta

W przestrzeni cukierni oczywiście nie może zabraknąć wysokiej jakości pieca cukierniczego, który wyróżnia się nie dużą izolacją cieplną, a także długim czasem utrzymywania się temperatury, dzięki czemu jest maszyną ekonomiczną. Piece tunelowe wyposażone są w okienka rewizyjne, dzięki którym możliwe jest kontrolowanie wypieków. W profesjonalnych piekarniach lub cukierniach można go połączyć z innymi urządzeniami marki Hasborg. Dzięki nowoczesnemu piecowi tunelowymi będzie można wyprodukować ogromną ilość ciastek w krótkim czasie.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Kto może się starać o pożyczkę hipoteczną dla firm?

Kto może się starać o pożyczkę hipoteczną dla firm?

Rodzaje materiałów kompozytowych

Rodzaje materiałów kompozytowych

Lamele ścienne dekoracyjny hit w aranżacji wnętrz!

Lamele ścienne dekoracyjny hit w aranżacji wnętrz!