Jak wybrać wózek do firmy sprzątającej?

Jak wybrać wózek do firmy sprzątającej?

Każda renomowana firma sprzątająca powinna być wyposażona w profesjonalne maszyny sprzątające, które usprawnią oraz ułatwią proces profesjonalnego czyszczenia powierzchni biurowych, szpitali, hoteli, szkół, a także galerii handlowych czy hal produkcyjnych. Wózki do sprzątania to narzędzia, które odpowiednio dobrane nie tylko przyśpieszą pracę, ale również nie sprawią żadnej trudności osobie sprzątającej, która nie będzie musiała się niepotrzebnie schylać oraz nosić ze sobą płynów do dezynfekcji czy innych środków czystości. Większość wózków dla firm sprzątających jest wyposażona w stabilne stelaże i podstawy z jezdnymi kółkami, dzięki którym maksymalnie zwiększona jest mobilność sprzętu, którym można się bezproblemowo poruszać po nawet większych przestrzeniach. Na co zwrócić uwagę wybierając wózek do firmy sprzątającej?

Co zyskujemy kupując wózek do sprzątania?

  • szybkość i dokładność sprzątania,
  • ergonomię pracy,
  • zwiększoną pojemność,
  • mobilność,
  • wygodę osoby sprzątającej.


Jakie są najpopularniejsze wózki do sprzątania?
Wózki do sprzątania wybierane są w zależności od miejsca, w którym wózek będzie wykorzystywany, od wielkości pomieszczenia, w którym będzie przechowywany, jak również od aktualnego zapotrzebowania firmy sprzątającej. Dużą popularnością do mniejszych pomieszczeń cieszą się wózki jedno- lub dwuwiaderkowe, które najczęściej są dodatkowo wyposażone w urządzenia do wyciskania mopa. Wieloma możliwościami konfiguracji cieszą się wózki serwisowe, które umożliwiają efektywne utrzymanie czystości. Równie chętnie kupowanymi modelami są wózki hotelowe, które najczęściej są wyposażone w przewożenie brudnej bielizny, akcesoriów do sprzątania oraz innych zawartości przeznaczonych do czyszczenia wspomnianych przestrzeni.

Który wózek wybrać?
Wybierając wózek dla firmy sprzątającej, pod uwagę trzeba wziąć możliwość jego łatwego przewożenia i magazynowania — jeżeli nie mamy większego samochodu, lepszą opcją okażą się wózki o mniejszym kalibrze. Podstawowym sprzętem dla firmy sprzątającej powinien być wózek z dwoma wiaderkami z wyciskarką do mopa, a także przynajmniej jedną kuwetką przeznaczoną na niezbędne akcesoria. To uniwersalne wyposażenie wózka pozwoli nam wykonać swoją pracę w domach, hotelach i motelach, a także w innych pomieszczeniach, które wymagają utrzymania w czystości.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD tonery i tusze do drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Czym jest zarządzanie drukiem?

Czym jest zarządzanie drukiem?

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Jakie korzyści daje Intranet?

Jakie korzyści daje Intranet?